صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۳۱ سرطان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

وزیر تحصیلات عالی کشور می گوید که هنوز هم دانشگاه های کشور با مشکلات جدی روبرو هستند و باید برای بهبود کیفیت دانشگاه ها اقدامات جدی روی دست گرفته شود. به گزارش جمهور؛ مسئولان "برنامه حمایت از دانشگاه ها و انکشاف . . .

کمیسیون مستقل انتخابات روند بررسی اسناد نامزدان شورای ولسوالی ها را به صورت علنی و با حضور نمایندگان احزاب و جامعه مدنی آغاز کرد. عبدالبدیع صیاد رئیس کمیسیون مستقل انتخابات روز دوشنبه 25 سرطان . . .

رئیس بانک مرکزی از قاچاق بی رویه دالر به خارج از کشور خبرداده و می گوید که جلوگیری آن ارزش افغانی را با ثبات تر ساخته است. به گزارش جمهور؛ خلیل صدیق رئیس بانک مرکزی که در نشست دیروز دوشنبه . . .

پولیس ولایت غزنی مسئول جلب و جذب گروه داعش در این ولایت را و مسئول شبکه های اجتماعی گروه طالبان را بازداشت کرده است. فرید احمد مشعل قوماندان امنیه غزنی، دیروز، سه شنبه 23 سرطان، به خبرنگاران. . .

شماری از نمایندگان مجلس بار دیگر از رئیس مجلس به خاطر نپرداختن 5.4 میلیون افغانی انتقاد کردند و این عمل او را "خجالت آور" خواندند. سال گذشته گزارش هایی منتشر شد که عبدالرئوف ابراهیمی رئیس مجلس. . .

در حملۀ تهاجمی طالبان بر یک قرارگاه اردوی ملی در ولسوالی بالابلوک ولایت فراه، ۲۰ تن از نیروهای اردوی ملی کشته شدند. دادالله قانع عضو شورای ولایتی فراه گفت که شماری از طالبان نيز در اين حمله کشته. . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر