صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۴ اسد ۱۴۰۳

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

در باره روزنامه افغانستان

"گروه روزنامه های افغانستان" شامل دو روزنامه پیشتاز در سطح کشور بوده و با کیفیت عالی در شهر کابل به نشر می رسد. "گروه روزنامه های افغانستان" در نظر دارد تا به عنوان روزنامه های پیشگام و ملی، حوزه فعالیت خود را در سطح ولایات کشور نیز گسترش دهد. روزنامه آوتلوک افغانستان به زبان انگلیسی و روزنامه افغانستان به زبانهای ملی کشور -دری و پشتو- منتشر می شوند. گروه روزنامه های افغانستان، در جهت اطلاع رسانی شفاف و بیطرفانه، ارتقای سطح شعور و دانش اجتماعی-سیاسی شهروندان کشور، تقویت حاکمیت ملی، گسترش ارزش های دموکراتیک و فرهنگ مدنی و با رعایت قانون اساسی و سایر قوانین کشور و احترام به حاکمیت نظام دموکراتیک افغانستان و ارزش های ملی فعالیت می نماید.

روزنامه افغانستان اکنون سال چهارم فعالیت خود را به سر رسانیده و وارد سال پنجم شده است. ما مطمئن هستیم که روزنامه های افغانستان و آوتلوک افغانستان روزی همانند نشریه های معتبر بین المللی نیویورک تایمز در ایالات متحده آمریکا و خلیج تایمز در امارات متحده عربی، دان (بامداد) در پاکستان، هندوستان تایمز در هند، لیموند در فرانسه و... با استاندارد عالی منتشر خواهند شد. زیرا همه اعضای روزنامه افغانستان، با تعهد کامل و خالصانه از تمام امکانات و توانایی های شان بهره برده و در راستای دستیابی به هدف مشترک تلاش می نمایند.

خوانندگان افغانستان طیف وسیعی را شامل می شود که مربوط به قشرهای مختلف جامعه هستند. استقبال بسیار خوب خوانندگان روزنامه افغانستان و حمایت شان از روزنامه به شیوه های گوناگون، برای ما همیشه بسیار دلگرم کننده بوده است. روزنامه افغانستان در اکثر سفارت های کشورهای خارجی، موسسات غیر دولتی، آژانس های سازمان ملل، استادان و شاگردان مکاتب و دانشگاه ها، کسبه کاران، کارمندان بخش های دولتی و غیر دولتی، مسافران و جهانگردان خارجی که از افغانستان بازدید می نمایند، ادارات دولتی، نهادهای آموزشی، نهادهای اجتماعی، شرکت های تجارتی، نیروهای خارجی و... در کابل توزیع می گردد. روزنامه افغانستان همچنان فعالیت خود را در ولایات مختلف کشور نیز آغاز نموده است.

روزنامه افغانستان، با ارائه خدمات با کیفیت عالی، اعلانات تجارتی شرکت ها و موسسات مختلف را می پذیرد. ما امیدواریم همه خوانندگان روزنامه افغانستان به شمول شما خواننده گرامی، با معرفی روزنامه به دوستان خود جهت اشتراک و اعلانات تجارتی، روزنامه افغانستان را حمایت نمایید. یگانه منبع عایداتی روزنامه افغانستان را بازده مشترکین روزنامه و اعلانات تجارتی تشکیل می دهد. جز این روزنامه افغانستان منبع عایداتی دیگری ندارد.

روزنامه افغانستان دارای سیستم توزیع و پخش مختص به خود بوده و به هیچ نهاد دولتی و یا غیر دولتی دیگری متکی نیست. توزیع کنندگان ما همه روزه با سرعت و دقت بالا، توزیع روزنامه را از چاپخانه روزنامه آغاز می نمایند. روزنامه افغانستان، روزنامه پیشتاز در کابل بوده و با تیراژ بالا منتشر می شود. این روزنامه به هردو زبان ملی کشور -دری و پشتو- به نشر می رسد. تیراژ روزنامه افغانستان در هر روز 4800 بوده و در اکثر ولایات کشور توزیع می گردد.

روزنامه های افغانستان و آوتلوک افغانستان برای اولین بار در افغانستان به شکل الکترونیک نیز قابل دسترس می باشد. شما می توانید همه صفحات روزنامه را به شیوه بسیار گیرا و با کیفیت عملا در انترنت ببینید. صفحه انترنتی روزنامه، در واقع یک روزنامه الکترونیکی می باشد.

نوت! روزنامه افغانستان از اشتراک و اعلانات تجارتی شما استقبال می نماید. در صورتی که اعلانات تجارتی شما در هر دو روزنامه افغانستان و آوتلوک افغانستان درج گردد، در این صورت اعلانات تجاری شما از تخفیف 20 درصد برخوردار می باشد.