صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۱ اسد ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مسئولان محلی ولايت هرات گفته اند که دو توربین بند سلما به ظرفیت ۲۸ میگاوات برق، فعال مى شود و تا مشکل کمبود برق در اين ولايت برطرف شود. جيلانى فرهاد سخنگوى والى هرات، دیروز شنبه 30سرطان؛ در یک نشست . . .

کميسيون شکايات انتخاباتي مي گويد مراحل مقدماتي بررسي اعتراضات و شکايات به پايان رسيده و سر از امروز شنبه مرحله نهايي يعني روند تصميم گيري در باره اين اعتراضات آغاز خواهد شد. . .

محمد اشرف غنی رئیس جمهور کشور هنگام افتتاح آرشیف ارگ گفت که "وضعیت آرشیف ما نهایت رنج آور است، زیرا قبلاً ده ها هزار قطعه سند در یک صندوق، بدون طبقه بندی انبار شده بود." . . .

وزارت داخله آلمان می گوید قرار است یک پناهجوی افغان که اوایل این ماه از آلمان اخراج و به افغانستان فرستاده شد، دوباره به آلمان بازگردانده شود. به گزارش خبرگزاری فرانسه، یک سخنگوی این وزارت گفت آژانس مهاجرت و پناهندگی فدرال . . .

لوی څارنوالی، از انتقال صدها افغان که در کشورهای ایران و تاجکستان زندانی اند، به زودی به افغانستان خبر داد. به گزارش پژواک، عزیراحمد سرباز رئیس ادارهء نظارت بر محلات سلب آزادی لوی . . .

برشنا مى گويد که کشور ایران، به دلیل بالارفتن درجۀ حرارت و کاهش سطح آب بندهای آبی، برق وارداتی خود به افغانستان را محدود کرده است. امان الله غالب رییس عمومی شرکت برشنا که روز پنجشنبه 28 سرطان، . . .

سرور دانش، معاون دوم ریاست جمهوری، با عارف رحمان سفیر اندونیزیا در کابل در کاخ صدارت دیدار کرد. آقای دانش در این دیدار گفت که برگزاری اجلاس سه جانبۀ . . .

مسئولان ادارۀ آبرسانی و کاناليزاسیون شهری هشدار دادند که اگر از استفاده بی رویه آب های زیرزمینی جلوگیری نشود، تا چند سال آینده باشندگان هرات و کابل، با کمبود و یا حتى نبود آب شیرین رو به رو خواهند شد. . .

صفحه بعدی صفحه آخر