صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۱ سنبله ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ریاست جمهوری در پی نشر گزارشی مبنی بر احتمال فساد و استخدام‌های سلیقه‎ای؛ می‌گوید که هیأتی به منظور بررسی این ادعا گماشته شده است. صدیق صدیقی سخنگوی ریاست جمهوری روز سه‌شنبه 29 اسد به خبرنگاران گفت . . .

محمد اشرف غنی رییس‌جمهور گفته است که تمامی نیروهای دفاعی و امنیتی که مرتکب فساد و خیانت‌های کلان نشده باشند، از زندان‌های کشور آزاد می‌شوند. آقای غنی عصر روز دوشنبه (28 اسد) از مرکز سوق و اداره پولیس ملی در . . .

وزارت داخله می‌گوید که "جنگجویان طالبان" ساختمان یک مکتب دخترانۀ را در ولسوالی شکردره کابل به آتش کشیده اند. مکتب دخترانۀ "بویه‌ زار" واقع در روستای ناصری ولسوالی شکردره ولایت کابل حوالی ساعت ۱:۲۰ دقیقه بامداد . . .

نمایندۀ ویژه ناروی برای افغانستان در کابل گفته است که اوسلو آماده میزبانی از گفتگوهای بین‌الافغانی است و برای فراهم سازی سهولت‌های لازم برای این مذاکرات کار می‌کند. ریاست اجراییه می‌گوید که پیرالبرت الساس . . .

اتحادیه تالارهاى عروسی شهرکابل، طرحى را براى تامين امنيت تالارهاى عروسى شهر کابل تهيه و براى عملى کردن به ارگان‌هاى امنيتى مى سپارند. اين در حالى است که در حمله انتحاری شب ٢٧ اسد از سوی گروه داعش در . . .

محمد اشرف غنی، رئیس جمهور، در سخنرانی خود در مراسم گرامی‌داشت از صدمین سال استرداد استقلال کشور، با اشاره به حمله تروریستی بر یک مراسم عروسی در غرب کابل، گفت که انتقام هر قطره خون مردم خود را خواهیم گرفت. . .

صفحه بعدی صفحه آخر