صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۹ سنبله ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ده‌ها عضو گروه طالبان در میدان وردگ کشته شدند

ده‌ها عضو گروه طالبان در میدان وردگ کشته شدند

فرمانده پولیس میدان وردک میگوید که در دو عمیات جداگانه در ولسوالیهای جلریز و سیدآباد این ولایت، ۴۲ جنگجوی طالبان به شمول ۷ فرمانده ارشد این گروه کشته شده اند.
ویس صمیمی؛فرمانده پولیس میدان وردک روز چهارشنبه 22 جوزا گفت که در دو عمیات جداگانه در ولسوالیهای جلریز و سیدآباد این ولایت، ۴۲ جنگجوی طالبان به شمول ۷ فرمانده ارشد این گروه کشته شده اند.
فرمانده پولیس این ولایت افزود، طالبان شب گذشته در ساحۀ سالار ولسوالی سیدآباد این ولایت بر یک قطار اکمالاتی نیروهای امنیتی افغان حمله کردند که در این درگیری به شمول یوسف استانکزی، فرمانده پولیس محلی این ولایت شماری از نظامیان افغان شهید شدهاند.
آقای صمیمی همچنان افزود: "در عملیات نیروهای امنیتی در ولسوالی سیدآباد، ۱۲ تن از طالبان کشته شده و در ولسوالی جلریز ۳۰ تن به شمول ۷ فرمانده ارشد آنان کشته شده و عملیات هنوز جریان دارد".
گروه طالبان نیز با نشر اعلامیهای گفته اند که در حملۀ جنگجویان این گروه بر قطار اکمالاتی نیروهای امنیتی افغان ۱۲ سرباز کشته شده اند.
میدان وردک، از ولایات ناامن در مرکز کشور است که در یک ماه اخیر حملات طالبان در چندین ولسوالی این ولایت افزایش یافته است.