صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۸ دلو ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مسئولان محلی در ولایت قندهار می‌گویند که ۱۲ نفوذی گروه طالبان در میان نیروی پولیس این ولایت شناسایی و بازداشت شده‌اند. جمال ناصر، سخنگوی پولیس قندهار، روز سه شنبه (۲۲ دلو) به خبرگزاری افق گفته . . .

وزارت دفاع ملی اعلام کرده است که 182 عضو گروه طالبان در ولایت‌های غور، هرات و فاریاب به نیروهای امنیتی و دفاعی کشور تسلیم شدند. بر اساس خبرنامه‌ای که روز سه‌شنبه (22 دلو) از سوی این . . .

قانون جدید دسترسی به اطلاعات حدود چهار ماه پیش پس از تعدیل توسط مجلس نمایندگان تصویب شد اما با نافذ شدن این قانون، وزارت اطلاعات و فرهنگ تاکنون اقدام به تشکیل کمیته گزینش نکرده است. . .

اعضای شورای معلولین افغانستان از گروه طالبان می‌خواهند که دست از جنگ و برادرکشی برداشته و آتش‌بس عمومی را اعلام کند. مولوی شمس الله حقانی، عضو شورای معلولین افغانستان که . . .

براساس گزارش دفتر سرمفتش ویژه ایالات متحده برای بازسازی افغانستان که روز سه شنبه (۲۲ دلو) نشر شد، در جریان حملات بر ماموریت بازسازی افغانستان در ۱۸ سال گذشته، ۲۲۱۴ نفر کشته و حدود ۳۰۰۰ نفر دیگر . . .

پولیس طی دو عملیات جداگانه، دو سارق مسلح وسایل نقلیه و یک قاچاقچی مواد مخدر را در هرات بازداشت کرد. عبدالاحد ولی زاده، سخنگوی فرماندهی پولیس هرات گفته که: نیروهای این فرماندهی در ولسوالی انجیل . . .

ریاست جمهوری اعلام کرده است که مقرره کمیته مشترک حکومت و رسانه‌ها در جلسه کابینه دولت افغانستان تصویب شده است. ارگ ریاست جمهوری روز دوشنبه (21 دلو) با نشر خبرنامه‌ای نوشته است . . .

صفحه نخست صفحه قبلی صفحه بعدی صفحه آخر