صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۹ جدی ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«زن شگفت‌انگیز 3» ساخته می‌شود

«زن شگفت‌انگیز 3»  ساخته می‌شود

فروش خوب «زن شگفتانگیز ۱۹۸۴» برادران وارنر را مجاب کرده است تا خیلی زود ساخت فلم «زن شگفتانگیز ۳» را به کارگردانی پتی جنکیز آغاز کنند.
فلم زن شگفتانگیز ۱۹۸۴ چند روز قبل در سینماهای آمریکا و سایر نقاط جهان روی پرده رفت و توانست به فروشی ۸۵ میلیون دلاری دست پیدا کند. این میزان فروش در دوران کرونا بسیار چشمگیر است و به خاطر استقبال خوب سینمادوستان از ماجراجوییهای تازه پرنسس دایانا خیلی سریع ساخت فلم زن شگفتانگیز ۳ در دستور کار قرار گرفته و بازیگر اصلی و کارگردان این مجموعه نیز برای ساخت آن بازمیگردند.
توبی امریک یکی از مدیران ارشد کمپانی برادران وارنر در پیامی اعلام کرده است: «در حالی که طرفداران در سراسر جهان پرنسس دایانا را در آغوش میکشند و فلم زن شگفتانگیز ۱۹۸۴ یک شروع قدرتمند [در گیشه] داشت، ما مفتخریم که اعلام کنیم قصد داریم داستان او را ادامه دهیم. گال گدوت و پتی جنکیز برای پایان دادن به این سهگانه بازخواهند گشت.»
بنابر گزارش وارنر مدیا، تقریبا نیمی از مشترکان اچبیاو مکس فلم زن شگفتانگیز ۱۹۸۴ را در روز انتشارش تماشا کردهاند. همچنین در روز انتشار این فلم ابرقهرمانی میانگین مدت زمان تماشای فلم و سریال در اچبیاو مکس در مقایسه با روزهای ماه نوامبر حدود ۳۰۰ درصد افزایش یافته است. قسمت دوم زن شگفتانگیز همزمان با اکران در سالنهای سینما از طریق شبکهی اچبیاو و سرویس آنلاین اچبیاو مکس نیز در دسترس علاقهمندان قرار گرفت.
باکس آفیس موجو اعلام کرده این فلم طی ۳ روز در سینماهای آمریکا و ۴۲ کشور دیگر به ترتیب ۱۶.۷ و ۶۸.۳ میلیون دلار فروخته و مجموع فروش خود را به ۸۵ میلیون دلار رسانده است. میانگین امتیاز زن شگفتانگیز ۱۹۸۴ در راتنتومیتوز و متاکریتیک به ترتیب ۶۵ از ۱۰۰ و ۵۹ از ۱۰۰ است که نشان میدهد بسیاری از منتقدان اثر جدید جنکیز را فلمی خوب ارزیابی کردهاند.
پیتر دبروج از ورایتی در بخشی از نقد خود که امتیاز ۶۰ از ۱۰۰ را به زن شگفتانگیز ۱۹۸۴ داده آورده است: «فلمها قادر نیستند مسائل جهانی حوزه سلامت را حل کنند اما میتوانند در روزهای سخت الهامبخش باشند و برای مدت کوتاهی ذهنمان را از افکار معمول بازدارند. فلمها میتوانند وقتی که دچار افتراق شدهایم ما را کنار هم جمع کنند و شکافها و چنددستگیهایی که تعریفکننده این دوراناند را کمی التیام بخشند. به گمانم زن شگفتانگیز ۱۹۸۴ میتواند ما را به بعضی از این اهداف برساند ولی بیشتر به خاطرمان میآورد که در این شرایط تا چه حد محتاج یک ابرقهرمانایم؛ ابرقهرمانی که زمان را به عقب بازگرداند و ناجی وضعیت فعلی که جهان در آن گرفتار شده باشد. از این منظر فلم زن شگفتانگیز ۱۹۸۴ یک هنر عامهپسند درخشان و یک داروی ضد افسردگی اساسی است.»