صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱۴ اسد ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

آنجلینا جولی کارگردان فلم « رفتار نامعقول » شد

آنجلینا جولی کارگردان فلم  « رفتار نامعقول » شد

به گزارش ورایتی، «رفتار نامعقول» فلمی درباره زندگی دان مککالین عکاس جنگی است که به کارگردانی آنجلینا جولی ساخته میشود.
فلم زندگینامهای این عکاس جنگ بریتانیایی به تهیهکنندگی تام هاردی و دین بی کر با ساخته خواهد شد. این فلم اقتباسی از کتابی خواهد بود که توسط خود این عکاس به همین نام منتشر شده است. هاردی با شرکت «هاردی سان و بیکر» تهیهکننده پروژه است. تهیهکننده اجرایی این پروژه مک کالین خواهد بود.
گریگوری برک نویسنده نامزد بفتا نوشتن فلمنامه را انجام میدهد. این فلم برای تجلیل از زندگی این عکاس جنگی بریتانیایی ساخته میشود و او را از دوران جنگ لندن تا برخی از خطرناکترین مناطق جنگی دنیا دنبال میکند.
جولی با صدور بیانیهای اعلام کرد از اینکه شانس ساخت فلمی در بارهی زندگی این شخصیت را به دست آورده خوشحال است. وی افزود همواره ترکیب شجاعت و انساندوستی در آثار وی را تحسین کرده و او را شاهدی بر حقایق جنگی میداند.
مککالین که تصاویر سیاه و سفید به یادماندنی از جنگهای ویتنام و کامبوج گرفته گفت با دیدن آخرین فلم جولی درباره کامبوج از اینکه او چنین توانایی برای ارایه آن مکان در آن زمان دارد، شگفتزده شده است. وی افزود حس میکند این فلم در دستهای حرفهای وی به صورت قابل اطمینانی پیش میرود.
به تازگی اعلام شد که جولی در فلم «تمام نتهای اجرا شده» در کنار کریستف والتس بازی میکند. از پروژههای جدید وی بازی در «ابدیها» برای مارول بوده است. اکران این فلم ابرقهرمانی به دلیل کرونا به سال بعد موکول شد.