صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۱۲ قوس ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تاریخ اکران فلم بی‌نهایت

تاریخ اکران فلم  بی‌نهایت

تاریخ اکران فلم  بینهایت در 28 می 2021 (7 جوزا 1400) خواهد بود.
بازیگران فلم  بینهایت
وظیفه کارگردانی فلم  بینهایت برعهده آنتوان فوکوا قرار خواهد داشت؛ فوکوا بهعنوان تهیهکننده نیز با افرادی همچون رافی کرون، لورنزو دی بوناونتورا، مارک هافام، استفان لوینسون، مارک والبرگ، مارک وحدادیان و جان زوزیرنی در این پروژه همکاری خواهد داشت.
فلم نامه فلم  بینهایت توسط جان لی هنکاک و یان شور نوشته شده است؛ کمپانی پارامونت پیکچرز نیز بهعنوان توزیعکننده جهانی روی روند اکران این فلم  نظارت خواهد داشت. ازجمله بازیگرانی که حضور آنها در این فلم  جذاب تایید شده است، میتوان به لیست زیر اشاره کرد:
مارک والبرگ در نقش ایوان مککالی
دیلان اوبرایان در نقش هاینریش تردوی
چیوتل اجیوفور در نقش تد
یوهانس هویکور یوهانسون در نقش کوویچ
سوفی کوکسون در نقش تامی
روپرت فرند در نقش باتورست
جیسون ممنتزوکس در نقش پیبادی
کای الکساندر در نقش تریس
تام هیوز در نقش آبل
توبی جونز در نقش کنت
والیس دی در نقش شین
لیز کار در نقش گریک
داستان فلم  بی نهایت
داستان کتاب The Reincarnationist Papers به داستان فرنچایز اساسینز کرید (Assassin's Creed ) شباهت زیادی دارد. کتاب داستان مردی به نام مایکلز (مککالی) را روایت میکند که گاهی اوقات چشم در گذشته خود دارد و حوادث آن را در ذهن خود مرور میکند.
در ادامه داستان پی میبریم که او عضو گروهی مخفی به نام اینفینیس (Infinis ) است که قرنها بهعنوان عوامل یا محافظ جامعه بشری فعالیت کردهاند. ایوان با پیوستن به این گروه مرموز قصد داشته تا رازهای اساسی گذشته را کشف کند. در ادامه او باید تلاشهای مخرب یکی از اعضای خودی را خنثی کرده و بشریت را نجات دهد.
درواقع این درونمایه اصلی داستان کتاب است که بهاحتمالزیاد در خود فلم  نیز به همین شکل خواهد بود. جزئیات زیادی از داستان فلم  بینهایت منتشر نشده است؛ درنتیجه اکنون جهت پی بردن به جزئیات بیشتر داستان فلم  باید به کتاب مربوط به آن رجوع کنیم.