صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۱۲ قوس ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مارگو رابی در نقش یک سارق بازی می‌کند

مارگو رابی در نقش  یک سارق بازی می‌کند

اولین تریلر فلم  «سرزمین خیال» با بازی «مارگو رابی» در نقش یک سارق بانک در سالهای «افسردگی بزرگ» منتشر شد. «فین کول» بازیگر سریال «پیکی بلایندرز» (Peaky Blinders ) در کنار رابی نقش مرد جوانی را بازی کرده است که رؤیای گریز از شهر کوچکی در تگزاس را دارد. وقتی که مرد با شخصیت رابی برخورد میکند که زخمی و در حال فرار است، سر دو راهی تحویل سارق و دریافت جایزه و مجذوب او شدن قرار میگیرد.
«تراویس فیمل» ستارهی سابق «وایکینگها» (Vikings )، «کری کاندن»، و «لولا کرک» دیگر بازیگران فلم  خواهند بود. «مایلز جوریس-پیرافیت» کارگردان و «نیکلاس زوارت» نویسندهی فلم نامه است. این پروژه محصول کمپانی «تایتان»، «لاکیچپ اینترتینمنت» و «اوتوماتیک» است. استودیوی ورتیکال اینترتینمنت از ۱۳ نوامبر این فلم  را در بیش از ۱۰۰ سالن سینما در آمریکا اکران و از ۱۷ نوامبر در پلتفرمهای دیجیتال منتشر میکند.
مارگو رابی,اخبار فلم  و سینما,خبرهای فلم  و سینما,اخبار سینمای جهان
رابی در سال ۲۰۲۰ فلم  «پرندگان شکاری» (Birds of Prey ) را روی پرده داشت که با بودجه حدود ۱۰۰ میلیون دالر ی ساخته شده بود اما تنها ۲۰۱.۹ میلیون دالر  در سراسر دنیا فروخت. او در سال ۲۰۱۹ نیز  در فلم های «روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon a Time in Hollywood ) و «بمب خبری» (Bombshell ) بازی کرد.
«سرزمین خیال» اکتوبر سال ۲۰۱۷ فلم برداری شد و بهار سال ۲۰۱۹ در جشنوارهی ترایبکا روی پرده رفت. این فلم  در حال حاضر از ۱۱ نقد امتیاز ۸۲ درصد دریافت کرده است.