صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۱۲ قوس ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جرد لتو باز هم جوکر می‌شود/ بازگشت با فلم «لیگ عدالت»

جرد لتو باز هم جوکر می‌شود/ بازگشت با فلم  «لیگ عدالت»

در حالی که جرد لتو در فلم  «جوخه خودکشی» سال ۲۰۱۶ در نقش جوکر ظاهر شده بود، اکنون در نسخه جدید فلم  «لیگ عدالت» ساخته زک اسنایدر بار دیگر نقش این شخصیت را تکرار میکند.
هنوز روشن نیست که آیا قبل از اینکه اسنایدر ساخت این فلم  را در اوایل ۲۰۱۷ ترک کند و جاس ویدون کار را برعهده بگیرد لتو در این فلم  حضور داشت یا اینکه حالا لتو به فلم  افزوده میشود تا به کات جدید و ۴ ساعته اسنایدر افزوده شود. این نسخه جدید سال ۲۰۲۱ در اچبیاو مکس به نمایش درمیآید.
در هر حال لتو قرار است به بازیگران دیگر «لیگ عدالت» ملحق شود که قرار است برای فلم برداریهای الحاقی این هفته جلوی دوربین بروند.
حالا حضور او در «لیگ عدالت» اسنایدر بیشتر این فلم  را به فلم  قبلی از کمپانی دیسی کمیکز یعنی «جوخه خوکشی» پیوند میزند که در آن بن افلک در نقش بتمن بازی کرد و سعی داشت تا جوکر با بازی لتو و هارلی کویین با بازی مارگو رابی را از بین ببرد.
لتو قبلاً هم گفته بود دوست دارد نقش شخصیت جوکر را بازی کند، اما انتظار نمیرود وی در ادامه «جوخه خودکشی» که سال آینده توسط جیمز گان ساخته میشود حضور داشته باشد. مارگو رابی و وایولا دیویس نقشهای خود را در آن فلم  تکرار میکنند.
جرد لتو,اخبار فلم  و سینما,خبرهای فلم  و سینما,اخبار سینمای جهان
«لیگ عدالت» فلم ی ابرقهرمانی از شرکت دیسی کامیکس به کارگردانی جاس ویدون و نویسندگی کریس تریو و جاس ویدون ساخته شد. ابتدا اسنایدر به عنوان کارگردان و تریو به عنوان فلم نامهنویس انتخاب شده بودند و فلم برداری آن در اکتوبر  ۲۰۱۶ به پایان رسید. اما اوایل سال بعد اسنایدر به خاطر خودکشی دخترش پروژه را ترک کرد و جاس ویدون جایگزین وی شد تا مراحل پستولید و باز فلم برداری را انجام دهد. جاس ویدون و وارنر تغییرات بسیار زیادی را در فلم  انجام دادند و فلم  در نهایت ۶۵۷ میلیون دالر  در سراسر جهان فروش کرد ولی نقدهای متوسطی دریافت کرد.
در حالی که منتقدان از فلم نامه، روند کند داستانی، شخصیت منفی و استفاده بیش از حد از جلوههای ویژه کامپیوتری انتقاد کردند، وارنر اعلام کرد نسخه مورد تایید زک اسنایدر با عنوان «لیگ عدالت» زک اسنایدر در سال ۲۰۲۱ و به صورت استریم در اچبیاو مکس منتشر خواهد شد. این فلم  تدوین مورد نظر اسنایدر را دارد و همچنین صحنههایی به آن اضافه خواهد شد. تمام عوامل و بازیگران «لیگ عدالت» در نسخه اسنایدر حضور دارند.