صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱۳ قوس ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تاریخ اکران فلم بیوه سیاه 2021

تاریخ اکران فلم  بیوه سیاه 2021

تاریخ اکران فلم بیوه سیاه – فلم Black Widow را میتوان جزو بهترین فلم های 2021 دانست که توسط کیت شورتلند کارگردانی شده است.
این فلم ابرقهرمانی بر پایه شخصیتی به همین نام از کمیک‌‌های شرکت مارول تولید شده است.
تاریخ اکران فلم بیوه سیاه در 7 مه 2021 (17 ثور 1400) خواهد بود.
بازیگران فلم بیوه سیاه
همانگونه که پیشتر نیز ذکر کردیم وظیفه کارگردانی فلم بیوه سیاه برعهده کیت شورتلند خواهد بود؛ شورتلند در ابتدای فعالیت خود بهعنوان کارگردان، با ساخت فلمهای کوتاه در زادگاهش یعنی استرالیا نام خود را بر سر زبانها انداخت.
این کارگردان در سال 2004 نخستین تجربه کارگردانی فلم بلند خود را با فلم پشتک (Somersault ) آغاز کرد. شورتلند بیشتر به خاطر فلم لوره (Lore ) شناخته میشود؛ لوره یک درام تاریخی و جنگی محصول سال 2012 است که در آن یک خانواده نازی سعی دارند با پایان جنگ جهانی دوم از دست نیروهای متفقین بگریزند.
وظیفه نویسندگی این پروژ برعهده ند بنسون قرار دارد؛ مشهورترین اثری که بنسون در آن همکاری داشته فلم ناپدید شدن النور ریگبی: زن (The Disappearance of Eleanor Rigby ) است که در سال 2014 اکران شد.
البته ابتدا ژاک شفر بهعنوان نویسنده در این پروژه همکاری داشت؛ اما در ادامه سازندگان تصمیم گرفتند جهت بازنویسی بخش بزرگی از فلمنامه از بنسون استفاده کنند.
همانگونه که مشخص است اسکارلت جوهانسون با فلم بیوه سیاه بار دیگر برای ایفای نقش ناتاشا رومانوف به دنیای سینمایی مارول بازخواهد گشت. فلورنس پیو بازیگر نقش اصلی فلم میدسامر (Midsommar ) نیز در این فلم نقش یلنا بلووا را ایفا خواهد کرد. پیو کاراکتر خود را به مانند یک خواهر برای ناتاشا توصیف میکند.
ریچل وایس بیوه سیاه جدید دیگری است که در این فلم نقش ملینا وستوکوف را بازی خواهد کرد. دیوید هاربر یکی از ستارگان سریال چیزهای عجیب (Stranger Things ) نیز در فلم بیوه سیاه به ایفای نقش میپردازد. هاربر در این فلم نقش کاراکتری به نام الکسی را بازی میکند که در کمیکها با نام نگهبان سرخ شناخته میشود.
اعلام شده که شخصیت تسکمستر بهعنوان شرور اصلی داستان در فلم بیوه سیاه حضور خواهد داشت. ری وینستون و الیور ریچرز نیز برای ایفای نقشهایی نامشخص و همکاری در این پروژه قرارداد امضا کردهاند.
داستان فلم بیوه سیاه
طبق تایید رسمی دیوید هاربر، فلم بیوه سیاه یک اثر پیشدرآمد خواهد بود؛ او طی گفتگویی با IGN اعلام کرد که جدول زمانی این فلم بین حوادث فلم کاپیتان آمریکا جنگ داخلی و انتقامجویان: جنگ ابدیت تنظیم شده است.
بنابراین ما باید چه انتظاری از داستان فلم بیوه سیاه داشته باشیم؟ خلاصه داستانی که برای این فلم در سایت IMDB منتشر شده است بدین شرح است:
همانگونه که انتظار میرفت مارول ابتدا سعی کرد تا جزئیات زیادی را داستان فلم را آشکار نکند؛ اما بعد از گذشت مدت زمانی مارول با انتشار تریلرهای مختلف تا حدی طرفداران خود را از داستان فلم بیوه سیاه آگاه کرد.