صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۵ عقرب ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

علاقه بازیگر «سوپرمن» برای رسیدن به نقش جیمزباند

علاقه بازیگر «سوپرمن»  برای رسیدن به نقش جیمزباند

هنری کویل پیش از آنکه در لباس سوپرمن ظاهر شود، نقش جیمزباند و مامور ۰۰۷ را به دنیل کریگ باخت.
هنری کویل که این روزها برای نقش آفرینی در نقش سوپرمن شناخته میشود، ۱۵ سال پیش قرار بود  نقش جیمزباند را بازی کند که دنیل کریگ برای آن نقش انتخاب شد. حالا بعد از آنکه دنیل کریگ در پنج فلم نقش این مامور انگلیسی را بازی کرده و باید با نقش جیمزباند خداحافظی کند، کویل میگوید که هنوز هم برای نقش جیمزباند حاضر است.
او در مصاحبهای با GQ در مورد فلم جدیدش به نام «انولا هولمز» صحبت کرد و در این مصاحبه از او در مورد موفقیت کریگ در نقش جیمزباند پرسیده شد. او در سن ۲۲ سالگی برای نقش جیمزباند تست بازیگری داده بود. تهیه کنندگان این فلم قصد داشتند بعد از فلم سینمایی «یک روز دیگر بمیر» با بازی پیرس بروزنان، فلم سینمایی جیمزباند را ریبوت کنند و کویل برای باند جوان در نظر گرفته شده بود. اما مارتین کمپل، کارگردان فلم معتقد بود که او برای این نقش از نظر جسمانی مناسب نیست.
«زمانی برای مردن نیست»، جدیدترین فلم از شخصیت جیمزباند است و آخرین نقش آفرینی دنیل کریگ در لباس این نقش خواهد بود. به همین خاطر در روزهای اخیر، شایعاتی در مورد جایگزین وی مطرح شده است و نام تام هاردی بیش از همه به گوش میرسد. کویل تاکنون در فلم‌‌های مطرحی مثل «مرد پولادین» و «ماموریت:غیرممکن-فالوت» بازی کرده  و عده زیادی او را مناسب هفتمین فردی که جیمزباند سینما میشود، میدانند.
او در این باره میگوید: اگر تهیه کنندگان این فلم علاقهای به انتخاب من داشته باشند بدون تعلل این فرصت را میپذیرم. اکنون هیچ چیزی مشخص نیست و باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد، اما بله من دوست دارم نقش جیمزباند را بازی کنم و برایم بسیار مهیج خواهد بود.
گفتنی است فلم سینمایی «زمانی برای مردن نیست» بیست و پنجمین فلم از مجموعه فلم‌‌های جیمزباند در ۲۰ نوامبر اکران خواهد شد.