صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۵ عقرب ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تاریخ اکران فلم مرد عنکبوتی 2021

تاریخ اکران فلم مرد عنکبوتی 2021

تاریخ اکران فلم مرد عنکبوتی 2021 – فلم Spider-Man 2021 یکی از موردانتظارترین فلمهای 2021 محسوب میشود.
در ادامهی مقاله قصد داریم اطلاعاتی نظیر
تاریخ اکران فلم مرد عنکبوتی 2021
بازیگران اسپایدرمن
داستان
تاریخ اکران فلم مرد عنکبوتی، 17 دسامبر 2021 (26 آذر 1400) است.
بازیگران فلم مرد عنکبوتی 2021
خب، بدون شک تام هالند برای ایفای نقش پیتر پارکر یا مرد عنکبوتی در این فلم حضور خواهد داشت. طبق گزارش‌‌های مختلف که هنوز توسط سونی تایید نشده است، تونی رولوری برای ایفای نقش فلش تامپسون در این مجموعه حضور خواهد داشت. تامپسون شخصی است که پیوسته مرد عنکبوتی را اذیت کرده و پیتر پارکر را مسخره میکند.
اینها تنها مواردی هستند که تاکنون برای بازی در فلم سوم اعلام شدهاند؛ اما ما میتوانیم بازگشت احتمالی برخی از بازیگران دیگر را نیز در فلم مرد عنکبوتی 2021 حدس بزنیم.
بدون شک جیکوب باتالون برای ایفای نقش ند (بهترین دوست پیتر پارکر) در این فلم حضور خواهد داشت؛ مریسا تومی نیز در نقش عمه می در فلم مرد عنکبوتی 2021 حضور پیدا میکند. تومی راجع به اینکه می قرار است چه کاری در ادامه انجام دهد، فکرهایی دارد؛
شایعههایی نیز مبنی بر حضور کاراکتر دردویل در فلم سوم وجود داشت؛ اما اگر این کاراکتر در فلم سوم حضور داشته باشد، نباید انتظار داشته باشیم چارلی کاکس که ایفای نقش مجدد خود در سریال نتفلیکس را رد کرده است، در فلم جدید حضور داشته باشد. از آنجایی که کاکس دیگر حاضر به بازی نقش دردویل نیست، آیا شاهد حضور بازیگری جدید برای ایفای این نقش خواهیم بود؟
شایعاتی نیز مبنی بر حضور ونوم (با بازی تام هاردی) در فلم سوم مرد عنکبوتی وجود داشت؛ این اتفاق میتواند باعث خوشحالی طرفداران زیادی شود؛ اما بعید است که شاهد چنین چیزی در فلم مرد عنکبوتی 3 باشیم. ولی چه کسی میداند؟ شاید شاهد چنین کراساوری در فلم بعدی مرد عنکبوتی باشیم.
مایکل ماندو نیز راجع به بازگشت احتمالی خود برای ایفای نقش عقرب، صحبتهایی مرموزانه انجام داد. او گفت که همیشه فرصتی وجود خواهد داشت.
داستان فلم مرد عنکبوتی 2021
هنوز به شکل رسمی چیزی راجع به داستان فلم مرد عنکبوتی 2021 گفته نشده است؛ اما هالند قول داده که داستان این فلم دیوانهکننده خواهد بود. فلم دور از خانه پیتر را در وضعیتی بسیار جالب رها کرد؛ به لطف میستریو و جی جونا جیمسون، اکنون تمام جهان میدانند که او کیست.
علاوه بر این، مرد عنکبوتی را مسئول خرابیهای میستریو میدانند؛ به همین دلیل نیز او در وضعیت بغرنجی قرار دارد. (مگر اینکه دکتر استرنج با طلسم فراموشی به او کمک کند)
اگر میستریو هنوز زنده باشد، میتواند مقدمات تشکیل گروه شش خبیث (Sinister Six ) را برای مقابله با مرد عنکبوتی فراهم کند.
صحبت از شخصیت منفی و شرور داستان شد؛ به نظر شما آیا میتوانیم شاهد چهره تاریکی از ند در فلم سوم باشیم؟ طبق تئوری برخی از طرفداران، ممکن است ند دچار شستشوی مغزی شود و در مقابل دوست همیشگی خود قرار بگیرد.