صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۵ عقرب ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تاریخ اکران فلم تامب رایدر 2 - [ مهاجم مقبره ]

تاریخ اکران فلم تامب رایدر 2 - [ مهاجم مقبره ]

تاریخ اکران فلم سینمایی Tomb Raider 2 – فلم مهاجم مقبره 2 جزو بهترین فلمهای سال 2021 محسوب میشود که توجه طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کرده است.
تاریخ اکران فلم Tomb Raider 2 در 19 مارچ 2021 (29 حوت 1399) خواهد بود.
بازیگران فلم Tomb Raider 2
بدون شک آلیسیا ویکاندر برای ایفای نقش دوباره کاراکتر لارا کرافت در فلم مهاجم مقبره 2 حضور خواهد داشت؛ اما نمی‌‌‌توان نسبت به بازگشت دیگر بازیگران فلم قبلی در این اثر، به طور حتم صحبت کرد. اگر داستان فلم Tomb Raider 2 از انتهای فلم نخست آغاز شود، آنگاه میتوانیم انتظار بازگشت کریستین اسکات توماس (در نقش آنا میلر) را در این فلم داشته باشیم.
بعید است که در فلم دوم شاهد بازگشت دامینیک وست برای ایفای نقش پدر لارا کرفت، لرد ریچارد، باشیم. ریچارد در فلم نخست برای نجات دخترش جان خود را فدا کرد. با توجه به کشته شدن شخصیت شرور فلم اول یعنی متیاس ووگل، بازگشت والتون گوگینز نیز در فلم جدید بعید بهنظر میرسد.
ممکن است دنیل وو برای ایفای نقش لو رن در فلم Tomb Raider 2 حضور پیدا کند؛ رن همان کاپیتانی بود که به لارا برای پیدا کردن پدرش و نجات از یاماتای کمک کرد. شایعاتی نیز مبنی بر حضور آنجلینا جولی در فلم دوم شنیده میشد که ویکاندر در این رابطه گفت:
«اهمیتی ندارد. من آنجلینا را ستایش میکنم؛ باید ببینیم که چه میشود.»
داستان فلم Tomb Raider 2
بعد از اینکه لارا جهان را نجات داد و جلوی شیوع ویروس مرگبار را از مقبره گرفت، به لندن بازگشت و جایگاه خود را در شرکت پدرش پذیرفت. او خیلی زود پی میبرد که ترینیتی (گروهی که خواستار شیوع ویروس مرگبار بود) از طریق کمپانی Patna به طور مستقیم با شرکت کرافت در ارتباط بوده است.
آنا میلر، شریک تجاری پدر لارا، درواقع رئیس شرکت Patna بوده و لارا متوجه میشود که او برای ووگل و ترینیتی کار میکرده و در نقشههای آنها همکاری داشته است. در صحنه تیتراژ پایانی فلم نخست مشاهده کردید که لارا اسحلههای دوقلوی نمادین (که در بازیهای ویدیویی وجود داشت) را خریده و مصمم است تا راه پدرش جهت متوقف کردن ترینیتی را ادامه دهد.
هنوز مشخص نیست که داستان فلم Tomb Raider 2 حول محور نبرد لارا با ترینیتی خواهد چرخید یا خیر؛ اما با ساخت فلم دوم، موقعیتی ایجاد شده تا سازندگان به فکر ماموریتها و ماجراجوییهای جدیدی برای لارا باشند و از مسیر داستان فلم نخست خارج شوند.
همانطور که میدانید فلم نخست مهاجم مقبره بر اساس یک بازی ویدیویی به همین نام که در در سال 2013 ساخته شده بود، تولید شد. فلم دوم نیز میتواند بر اساس بازی ویدیویی قیام مهاجم مقبره (Rise of the Tomb Raider ) که دنباله بازی سال 2013 بود، ساخته شود. (البته این موضوع هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.)
در آن بازی مشاهده میکنید که لارا پیرو تحقیقات پدرش راجع به جاوادنگی، به شهر گمشده کیتژ سفر میکند؛ او در جستجوی یک مکگافین به نام منبعی الهی است که رسیدن به قدرت جاودانگی را تضمین میکند.
در ادامه لارا به سیبری سفر میکند؛ در آنجا ترینیتی یک مرکز تحقیقاتی شیطانی دارد. لارا در این مرکز تحقیقاتی پی میبرد که آنا بیمار است و قصد دارد از قدرت بهبودبخشی منبع الهی استفاده کرده و جان خود را نجات دهد.