صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۶ جوزا ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«امی» برنامه های روزانه برندگانش را شناخت

«امی» برنامه های روزانه برندگانش را شناخت

جوایز «امی» برنامه های روزانه ۲۰۲۰ برندگان خود را در بخشهای برنامههای کودکان، انیمیشن و سبک زندگی معرفی کرد.
به نقل از روایتی، جوایز «امی» برنامه های روزانه در حالی که ۲ بار مراسم معرفی برندگانش را به تعویق انداخته بود، دیشب از طریق چند شبکه تلویزیونی برندگانش را معرفی رد.
آمازون پرایم ویدیو، اچبیاو و نتفلیکس هر یک ۶ جایزه در بخش کودکان، سبک زندگی و انیمیشن دریافت کردند و کانال دیزنی و دیزنی جونیور نیز ۹ جایزه را از آن خود کردند.
در میان برندگان بزرگ این جوایز که هر یک ۳ جایزه دریافت کردند؛ «النا از آوالور» از شبکه دیزنی جونیور و «ماجراهای راپونزل» شبکه دیزنی جای داشتند. «سسمی استریت» محصول شبکه اچبیاو نیز از دیگر برندگان بزرگ این جوایز بود که در پنجاهمین سالگرد ساختهشدنش ۳ جایزه دریافت کرد و از نظر تعداد جوایز با دو برنامه تلویزیونی یاد شده در یک سطح قرار گرفت.
از برندگان فردی این جوایز «مایک رو» به عنوان بهترین مجری در برنامه روزانه، گیادا دی لورنتیس به عنوان بهترین میزبان برنامه آشپزی و تامرون هال به عنون بهترین میزبان تاکشو انتخاب شدند.
مراسم دیشب سومین مراسمی بود که اعلام شده بود و دو برنامه پیشین به دلیل پاندمی کرونا برگزار نشد و به تعویق افتاد. این مراسم در ۱۲ و ۱۴ جون برگزار نشد و به زمانی دیگر موکول شده بود.
«سسمی استریت» جوایز بهترین سریال کودکان پیش دبستانی، بهترین برنامه در فرمت کوتاه برای کودکان و بهترین کارگردانی برای برنامه نوجوانان را از آن خود کرد.
بهترین برنامه تلویزیونی برای کودکان یا همه خانواده هم «روحنگار» از شبکه اپل پلاس شد.
نتفلیکس نیز با «شاهزاده اژدها» جایزه بهترین سریال انیمیشن کودکان را از آن خود کرد. «آخرین بچههای روی زمین» از همین شبکه نیز موفق شد تا جایزه بهترین برنامه انیمیشن سطح ویژه را دریافت کند.
در حالی که نخستین جایزه امی که معادل اسکار تلویزیونی آمریکا شناخته میشود سال ۱۹۴۹ اهدا شد، اولین جوایز امی برنامههای روزانه سال ۱۹۷۲ برندگان خود را شناخت و امسال چهل و هفتمین دوره آن با معرفی برندگان در ۲۹ بخش برگزار شد.