صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۶ جوزا ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«کرونا» ابر قهرمان غرب را هم زمین گیر کرد

«کرونا» ابر قهرمان  غرب را هم زمین گیر کرد

ساخت نسخه تازه فلم سینمایی «مرد عنکبوتی» که قرار بود پاییز امسال کلید بخورد به دلیل شیوع بیماری کرونا به سال آینده میلادی موکول شد.
ساخت نسخه تازه فلم سینمایی «مرد عنکبوتی» که قرار بود پاییز امسال کلید بخورد به دلیل شیوع بیماری کرونا به سال آینده میلادی موکول شد. 
«جان واتس» کارگردان مطرح سینمای هالیوود ساخت و کارگردانی این نسخه که هنوز نام فرعی آن انتخاب نشده را بر عهده دارد، تاکنون حضور «تام هالند» در نقش مرد عنکبوتی» و «زندیا» در نقش مری جین در این فلم کمپانی سینمایی مارول قطعی شده است. 
فلم «موربیوس» نیز به جای امسال سال آینده اکران می شود. بر اساس اعلام جدید کمپانی مارول این فلم با نزدیک به یکسال تاخیر در نوزدهم مارس ۲۰۲۱ اکران بین الملی خود را آغاز میکند. موربیوس یک فلم در ژانر ترسناک، مهیج، و ابرقهرمانی براساس ضدقهرمانی به همین نام در کتابهای کامیک منتشر شده توسط مارول کامیکس است.
موربیوس یا همان خونآشام زنده یک شخصیت خیالی در کتابهای کامیک منتشر شده توسط مارول کامیکس است. این شخصیت توسط نویسنده روی توماس و طراحی گیل کین خلق شدهاست و اولین حضور این شخصیت در مرد عنکبوتی شگفتانگیز شماره ۱۰۱ (اکتبر ۱۹۷۱) به عنوان یک شخصیت هماورد بود.
موربیوس خونآشام در فهرست بهترین شخصیتهای هیولا مارول کامیکس در سال ۲۰۱۵ در رتبه ۱۰ قرار گرفت.
فلم سینمایی «موربیوس» به کارگردانی «دنیل اسپینوزا» براساس فلمنامهای نوشته مت سازما و بورک شاپلس اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را از ۳۱ ماه جولای سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد کرد.
جرارد لتو بازیگر برنده اسکار در نقش خون آشام این فلم ظاهر خواهد شد، علاوه بر لتو بازیگرانی همچون آدریا آرجونا، مت اسمیت، جرد هریس، و ترسی گیبسون در فلم سینمایی موربیوس به ایفای نقش پرداخته اند.
خورخه دنیل اسپینوزا کارگردان فلم سینمایی موربیوس کارگردان و فلم‌‌نامهنویس اهل سوئد است. وی فارغالتحصیل مدرسه ملی فلم دانمارک در سال ۲۰۰۱ است. سومین فلم بلند او، پول مفت، در سال ۲۰۱۰ در کشور سوئد بسیار مورد توجه قرار گرفت.