صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۲ جوزا ۱۴۰۰

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

گران‌ترین فلم‌ نتفلیکس با بازی گاسلینگ و اوانز ساخته می‌شود

گران‌ترین فلم‌ نتفلیکس با بازی گاسلینگ و اوانز ساخته می‌شود

برادران روسو برای کارگردانی فلمی انتخاب شدهاند که موش و گربه بازی ۲ مامور سیا را با بازی رایان گاسلینگ و کریس اوانز تصویر میکند.
به نقل از ددلاین، در حالی که گفته شده در دوران پاندمی بیش از ۱۰ میلیون کاربر به شبکه نتفلیکس پیوستهاند، حالا این شبکه استریم اعلام کرده قصد دارد فلمی ۲۰۰ میلیون دالری را با بازی رایان گاسلینگ و کریس اوانز بسازد.
این فلم با عنوان «مرد خاکستری» به کارگردانی جو و آنتونی روسو اولین بلاکباستری است که آنها پس از ساخت پرفروشترین فلم تاریخ سینما یعنی «انتقامجویان: پایان بازی» که دو سال پیش اکران شد، روی صندلی کارگردانی آن مینشینند.
به دنبال موفقیت فلم اکشن «آزادسازی» که امسال منتشر شد، برادران روسو «مرد خاکستری» را که از آن به عنوان آغازگر چندگانهای در سطح «جیمز باند» یاد شده، میسازند.
گفته شده رایان رینولدز و کریس اوانز دو ستاره مطرح هالیوود بازیگران این فلم هستند. اوانز با برادران روسو در فلم «کاپیتان آمریکا» و فلم‌‌های «انتقامجویان» همکاری کرد.
کمپانی برادران روسو تهیه کننده فلم خواهد بود و فلمنامه نیز توسط جو روسو نوشته شده که بر مبنای فلمنامه اولیه کریستوفر مارکوس و استیون مکفیلی که نویسنده فلمنامههای «کاپیتان آمریکا» و «انتقامجویان» بودند، نوشته شده است.
اصل داستان با اقتباس از رمان مارک گرینی در سال ۲۰۰۹ شکل میگیرد و داستان آن درباره یک دوئل مرگبار بین یک آدمکش به نام «جندری» با بازی گاسلینگ و «لوید هانسن» با بازی اوانز که در سازمان سیا همکار جندری بوده و او را در سطح جهان تعقیب می کند، است.
آنتونی روسو در مورد این پروژه گفت: این فلم یک رقابت واقعی است میان این ۲ بازیگر فوقالعاده که نماینده ۲ دیدگاه متفاوت در سازمان سیا هستند؛ اینکه این سازمان چه چیزی میتواند باشد و چه کارهایی میتواند انجام دهد.
کمپانی برادران روسو فلم «آزادسازی» را با بازی کریس همسورث برای نتفلیکس ساخته که با ۹۹ میلیون تماشاگر در چهار هفته اول انتشارش پربینندهترین فلم تاریخ این شبکه شد.