صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲ میزان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کلی پرستون، بازیگر سینما و همسر جان تراولتا درگذشت

کلی پرستون، بازیگر سینما و همسر جان تراولتا درگذشت

کلی پرستون، هنرپیشه و همسر جان تراولتا در ۵۷ سالگی درگذشت.
جان تراولتا، بازیگر سرشناس سینمای هالیوود در اینستاگرامش نوشت: «کلی، همسر زییایم بعد از دو سال مبارزه با سرطان پستان درگذشت. او شجاعانه مبارزه کرد درحالیکه عشق و حمایت خیلیها را با خود داشت.» این زوج ۲۹ سال با هم رندگی کردند.
کلی پرستون در فلم‌‌های «دوقلوها»، «از گرگومیش تا سحر»، «جری مگوایر» و «گربه کلاه به سر» بازی کرد و در «سگهای پیر» و «آوردگاه زمین» با همسرش همبازی بود.
آنها در سال ۲۰۰۹ میلادی فرزند ۱۶ سالهشان جت را از دست دادند و دو فرزند دیگر به نامهای الابلو و بنجامین دارند.
نماینده خانواده پرستون به مجله «پیپل» گفت او سرطانش را خصوصی نگه داشته بود و صبح دیروز (یکشنبه) درگذشت. او گفت کلی پرستون «روح سرزندگی و زیبایی بود و به دیگران صمیمانه اهمیت میداد. او به هر چیزی که دست میزد به آن زندگی میبخشید».بسیاری از ستارگان هالیوود یاد او را گرامی داشتهاند، از جمله راسل کرو که از او بعنوان «شخصی دوستداشتنی» و «گوهری با چشمان پرتلالو» یاد کرد. ماریا کری، خواننده معروف، هم به جان تراولتا نوشت: «برای شما و خانوادهات در این لحظه غمناک مهر فراوان میفرستم».
یکی از آخرین نقشهای کلی پرستون در سال ۲۰۱۸ میلادی در فلم جنایی «گوتی» بود که در مقابل همسرش جان تراولتا ظاهر شد. او وقتی بخاطر این فلم در جشنواره فلم کن سخنرانی کرد، از رابطه طولانیاش با همسرش گفت:
«طول کشید تا همدیگر را خوب بشناسیم. ازدواج به خودی خود دوام نمیآورد، باید مدام عشق را بین خودتان بوجود بیاورید».