صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۲۸ جدی ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پیام هنرمندان سینمای جهان برای مقابله با کرونا: در خانه بمانید!

پیام هنرمندان سینمای جهان برای مقابله با کرونا: در خانه بمانید!

جمعی از هنرمندان سینمای آمریکا مانند رابرت دنیرو با انتشار یک پیام‌هایی از مردم خواستند برای مقابله با ویروس کرونا در خانه بمانند .
 به نقل از لس‌آنجلس تایمز، رابرت دنیرو بازیگر سرشناس از جدیدترین چهره‌های نیویورکی است که از هوادارانش خواست در خانه بمانند .
وی با ارسال پیامی ویدیویی از مردم خواست برای مراقبت از افراد مسن‌تر که بیشتر ویروس کرونا تهدیدشان می‌کند، خانه‌ها را ترک نکنند .
بازیگر ۷۶ ساله با تکرار یک خط از فلم‌ مشهور کمدی «ملاقات با فاکرها» پیامش را جالب‌تر هم کرد .
دنیرودر این پیام گفته است: ما نیاز داریم مانع گسترش این ویروس شویم و تنها با همدیگر می‌توانیم این کار را انجام دهیم. نه فقط برای محافظت از خودمان، بلکه برای مراقبت از دیگران و همه افراد مسنی که دوستشان دارید. خواهش می‌کنم .
او سپس دو انگشتش را به سمت چشمش و دوربین می‌آورد و جمله مشهور فلم‌ فاکرها را یادآوری می‌کند: دارم نگاهتان می‌کنم !
هنرمندان دیگری هم بودند که در این روزها از مردم خواستند در خانه بمانند که بن استیلر و دنی دویتو از جمله آنها بودند .
استیلر که در نیویورک است نیز به همشهریان گفته است: واقعاً باید در خانه بمانیم. این تنها راه جلوگیری از گسترش ویروس است و فقط وقتی نتیجه می‌دهد که همه با هم این کار را بکنیم .
وی همچنین از مردم خواسته است تا با تماشای فلم‌ یا کشف یک سرگرمی جدید خود را مشغول کنند .
دنی دویتو بازیگر نیز گفته است: جوان‌ها می‌توانند این ویروس را به سالخوردگان منتقل کنند و تا متوجه شوید من دیگر از دست رفته‌ام . اندرو کوومو که از سال ۲۰۱۱ فرماندار نیویورک است پیشتر در پیامی خطاب به مردم گفته بود: در خانه بمانید. گسترش بیماری را متوقف کنید. جان مردم را نجات دهید.