صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۶ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

۸ بازیگری که همیشه در فلم‌‌ها می‌میرند

۸ بازیگری که همیشه در فلم‌‌ها می‌میرند

مرگ و میر در فلم‌‌ها معمولاً برای فلم بسیار ضروری است؛ اما بعضی از بازیگران بیشتر از بقیه شاهد آن هستند که شخصیت هایشان در یک فلم سینمایی با مردن دور انداخته میشود.
شان بین، بازیگر انگلیسی، شاید بیشتر از هر کسی مورد هدف توپهای هالیوود قرار گرفته باشد تا جایی که شوخیهای زیادی با مرگ وی شده است. با این حال شان بین تنها نیست. بازیگران دیگری هم هستند که شخصیتهای آنها به ندرت تا پایان فلم دوام می آورد و اغلب کشته میشوند. در این لیست حتی یک بازیگر زن هم حضور ندارد. در اینجا بازیگرانی که همیشه شخصیت هایشان پایان غم انگیزی دارند را مرور میکنیم:
گری بیوسی
بیوسی در بیش از ۲۰ مورد از فلم هایش مرده است که کمی زیاد به نظر میرسد. مرگ او به قدری عادی شده بود که بیلی کریستال مجری برنامه «پخش زنده شنبه شب» زمانی که او را به برنامه اش دعوت کرده بود با تعجب از او پرسید «گری! تو زنده ای؟!». او حتی در فلم سینمایی «باد تگزاس وحشی» توسط یک موزیسین کشته شد. فلم‌‌های دیگری که او در آن مرگ را تجربه میکند، شامل «اسلحه مرگبار» و «نقطه شکست» میشود.
لنس هنریکسن
لنس بیش از ۳۰ مورد مرگ در رزومه کاری خود دارد. به یاد ماندنیترین مرگ وی در فلم سینمایی «هدف سخت» رقم خورد. او همچنین در فلم سینمایی «ترمیناتور» و «بیگانه علیه غارتگر» با مرگ مواجه شده است. نیکلاس کیج
به عنوان یکی از محبوبترین بازیگران فلم‌‌های اکشن در دهه ۹۰ میلادی نیکلاس کیج علاوه بر اینکه بارها کشته شده، چندین بار نیز در فلم‌‌ها خودکشی کرده است. او هرچه به نقش آفرینی و فلمسازی ادامه میدهد، مرگ و میرش نیز بیشتر میشود.
جان هرت
جان هرت نامش هم به کلمه Hurt انگلیسی به معنای آسیب شباهت دارد. نویسندگان نیز همیشه بیشترین تلاششان را انجام میدهند تا به هرت آسیب بزنند. او در مجموع در فلم‌‌هایی که بازی کرده ۴۳ بار مرده است! شاید وحشتناکترین آن هم در فلم سینمایی «بیگانه» رقم خورد که اولین قربانی در فلم بود و توسط یک موجود بیگانه کشته شد.
مایکل بین
همانند شان بین، زمانی که نام او را روی تیتراژ نخست فلم سینمایی می بینیم، باید بدانیم که قطعا شخصیتی که او بازی میکند خواهد مُرد و دیگر، اما و اگر، چرا و چه زمانی وجود ندارد. او در فلم ترمیناتور به نحو ظالمانهای کشته شد و حتی مرگ  بدتر از آن در فلم سینمایی «استیلتو» زمانی که یک دیلم در جمجمه او فرو میرود، رقم میخورد.
تامی فلاناگان
به نظر میرسید بازیگر فلم سینمایی «پسران آشوب» برای هر دقیقه بازی پول میگیرد. هر چه بیشتر بازی کند، پول بیشتری دریافت میکند. او بیش از ۲۰ بار در فلم‌‌های سینمایی که بازی کرده مرده است. به نظر میرسد نویسندگان علاقه زیادی به کشتن وی با تیر و کمان دارند چرا که او بیش از هر وسیله دیگری با تیر و کمان کشته شده!
اسکار آیزاک
خود آیزاک مطلع است که شخصیتهای او چندین بار در فلم «جنگ ستارگان» مرده اند. البته او در نقشهای دیگر خود نیز به اندازه ی کافی خوش شانس نبوده و در مجموعه فلم‌‌های «مردان ایکس» به نام «آپوکالیپس» نیز کشته شده است.
شان بین
شابن بین تعداد دفعات زیادی در فلم‌‌های سینمایی و برنامههای تلویزیونی مرده است. او به قدری در فلم‌‌ها مرده یا کشته شده که اخیراً اعلام کرد، دیگر نقشی را که قرار باشد در آن کشته شود قبول نخواهد کرد. او همچنین درباره مورد علاقهترین مرگش گفت که کشته شدنش در فلم سینمایی «ارباب حلقه ها»ها را دوست داشته است.