صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۱ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«سیلوستر استالونه» در فهرست بدترین‌ها

«سیلوستر استالونه» در فهرست بدترین‌ها

به نقل از راتن تومیتوز، کمتر از دو روز مانده به اعلام برندگان نهایی اسکار ۲۰۲۰، نامزدهای بدترین فلم‌‌های سینمایی سال معرفی شدند.
در این جوایز سالانه (تمشک طلایی) بدترینهای فلم‌‌های سال، بازیگران، کارگردانها و نویسندگان معرفی میشوند. سه فلم سینمایی بیشترین نامزدی را در بخشهای این جوایز کسب کردند که شامل «گربه ها»، «مراسم خاکسپاری خانواده مادئا» و «رمبو: آخرین خون» میشود.
نامزدی فلم «گربه ها» در این جمع دور از انتظار نبود. این فلم سینمایی که با بودجه سنگینی ساخته شده است، علاوه بر بدترین فلم ، در بخشهای بدترین بازیگر زن هم دو نامزدی دریافت کرده است.
فلم سینمایی «رمبو: آخرین خون» هم که به گفته برگزارکنندگان این جوایز، به احساس و هوشمندی مخاطب توهین کرده است به همراه چهار فلم دیگر، برای دریافت جایزه بدترین فلم رقابت میکند.
جوایز بدترینهای سال به طور معمول یک روز قبل از آکادمی اسکار برندگان خود را اعلام میکرد؛ اما تاکنون زمان برگزاری این رویداد اعلام نشده است. نامزدهای این دوره جایزه تمشک طلایی به شرح زیر هستند:
بدترین فلم :
گربهها، دیوانهف شارون تیت به یاد ماندنیف، مراسم خاکسپاری خانواده مادئا، رمبو:آخرین خون
بدترین بازیگر مرد:
جیمز فرانکو برای «زیروویل»، دیوید هاربرو برای «پسر جهنمی»، متیو مک کانهی برای «آرامش»، سیلوستر استالونه با «رمبو آخرین خون»، جان تراولتا برای «دیوانه» و «برخورد»
بدترین بازیگر زن:
هیلاری داف با «شارون تیت به یاد ماندنی»، آن هاتوی برای «شیاد» و «آرامش»، فرانچسکا هایوار برای «گربه ها»، تیلور پری برای «مراسم خاکسپاری خانواده مادئا»، ربل ویلسون برای «شیاد»
بدترین بازیگر نقش مکمل زن:
جسیکا چستین با «ققنوس تاریک»، کیسی دیویس برای «مراسم خاکسپاری خانواده مادئا»، جودی دنچ برای «گربه ها»، فنسا پیندا برای «رمبو آخرین خون»،
بدترین بازیگر مکمل مرد:
جیمز کوردن برای «گربه ها»، تیلور پری برای «مراسم خاکسپاری خانواده مادئا» در نقش جو، تیلور پری برای «مراسم خاکسپاری خانواده مادئا» در نقش دایی هیثرو، سث روگن برای «زیروویل»، بروس ویلیس برای «شیشه»
بدترین گروه:
دو نامزدی برای فلم «گربه ها»، «مراسم خاکسپاری خانواده مادئا»، »رمبو آخرین خون»
بدترین کارگردان:
فرد دراست برای «دیوانه»، جیمز فرانکو برای «زیروویل»، آدرین گرونبرگ برای «رمبو آخرین خون»، تام هوپر برای «گربه ها»، نیل مارشال برای «پسر جهنمی»
بدترین فلمنامه:
گربهها، شارون تیت به یاد ماندنی، پسر جهنمی، مراسم خاکسپاری خانواده مادئا، رمبو: آخرین خون