صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۵ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

وزارت داخله: 13تن در پیوند به جرایم جنایی در کابل بازداشت شدند

وزارت داخله: 13تن در پیوند به جرایم جنایی در کابل بازداشت شدند

وزارت امور داخله اعلام کرده که در نتیجه عملیات نیروهای پولیس علیه دزدان، بزهکاران و دیگر مجرمین جنایی در نقاط مختلف شهر کابل 13 تن بازداشت شدهاند.
بر اساس خبرنامه که روز یکشنبه (22 جدی) از سوی این وزارت منتشر شد، 10 تن از این افراد در پیوند به قضایای جرایم جنایی مانند چپاولگری، سرقت و جرایم غیراخلاقی از مربوطات نواحی اول، سوم، ششم، هفتم و یازدهم شهر کابل بازداشت شدهاند.
خبرنامه افزوده که از نزد این افراد یک عراده واسطه نقلیه و یک میل سلاحکمری نیز بدست نیروهای پولیس آمده است.
وزارت داخله همچنین با نشر خبرنامه جداگانه نوشته که پولیس کابل، درهمکاری با تیم گزمه این وزارت، دو سارق را از مربوطات ناحیه دهم شهر کابل، همرا با یک عراده موتربازداشت کرده است. بر بنیاد خبرنامه این دو فرد در نقاط مختلف به ویژه ناحیه دهم شهر کابل، در دزدی وچپاولگری اموال مردم نقش داشتند.
در روزهای اخیر عملیات تصفیوی نیروهای پولیس علیه سارقین مسلح، بزهکاران خیابانی و دیگر مجرمین جنایی در شهر کابل افزایش یافته است. بر اساس آمار وزارت داخله در جریان چند روز اخیر بیشتر از 150 تن در پیوند به دزدی، بزهکاری و قتل از نقاط مختلف شهر کابل بازداشت شدهاند.
پس از انتقادهای گسترده باشندگان کابل از افزایش دزدی و دیگر جرایم جنایی در کابل، وزارت امور داخله گشتزنیهای شبانه را در شهر کابل آغاز کرده است. این وزارت همچنان به باشندگان کابل اطمینان داده که به زدوی شهر کابل از وجود سارقین مسلح و دیگر مجرمین جنایی امن میکند.