صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

معرفی نامزدهای جوایز انجمن بازیگران آمریکا

 معرفی نامزدهای جوایز انجمن بازیگران آمریکا

نامزدهای بیست و ششمین دوره جوایز انجمن بازیگران در حالی اعلام شد که نام آل پاچینو و دی کاپریو در میان نامزدها به چشم می خورد.
به نقل از یاهو، نامزدهای بیست و ششمین دوره جوایز انجمن بازیگران (SAG ) روز چهارشنبه ۱۱ دسمبر اعلام شد. انجمن بازیگران به این دلیل که بیش از ۲۰ درصد از اعضای رای دهنده آکادمی علوم و هنرهای سینمایی را تشکیل میدهد ملاک مناسبی برای پیشبینی نامزدها و برندگان جوایز اسکار در بخش های بازیگری شناخته می شود. این جوایز همچنین بخش تلویزیونی را نیز شامل می شود.
پیش از این اعلام شده است جایزه یک عمر دستاورد این دوره جوایز انجمن بازیگران را رابرت دنیرو ستاره بلندآوازه سینمای جهان از دستان لئوناردو دی کاپریو دریافت می کند. برندگان جوایز انجمن بازیگران آمریکا روز یکشنبه ۱۹جنوری (۲۹ دلو) ۲۰۲۰ معرفی می شوند. فهرست کامل نامزدهای بخش سینمایی بیست و ششمین دوره جوایز سینمایی انجمن بازیگران آمریکا از این قرار است:
*نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد:
کریستین بیل برای «فورد علیه فراری»، لئوناردو دی کاپریو برای «روزی روزگاری در هالیوود»، آدام درایور برای «داستان ازدواج»، تارون اگرتون برای «راکتمن»
واکین فینیکس برای «جوکر»، *نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن:
سینتیا اریوو برای «هریت»، اسکارلت جوهانسون برای «داستان ازدواج»، لوپیتا نیونگو برای «ما»، شارلیز ترون برای «بمبشل»، رنی زلوگر برای «جودی»، *نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:
جیمی فاکس   «فقط رحمت»، تام هنکس برای «یک روز زیبا در محله»، آل پاچینو برای «مرد ایرلندی»، جو پشی برای «مرد ایرلندی»، برد پیت برای «روزی روزگاری در هالیوود»
*نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن:
لورا درن برای «داستان ازدواج»، اسکارلت جوهانسون برای «جوجو خرگوش»، نیکول کیدمن برای «بمبشل»
جنیفر لوپز برای «کلاهبردارها»، مارگو رابی برای «بمبشل»
*نامزدهای گروه بازیگری:
«بمبشل»، «مرد ایرلندی»، «جوجو خرگوش»، «روزی روزگاری در هالیوود»، «انگل»
*نامزدهای گروه بدلکاران فلم :
«انتقام جویان: آخر بازی»، «فورد در برابر فراری»، «مرد ایرلندی، «جوکر»، «روزی روزگاری در هالیوود»، محمدامین شکاری