صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۱۴ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نویسنده «گلادیاتور» فلم‌نامه زندگی «مایکل جکسون» را می‌نویسد

 نویسنده «گلادیاتور» فلم‌نامه زندگی «مایکل جکسون» را می‌نویسد

گراهام کینگ تهیهکننده فلم برنده اسکار «حماسه کولی»، زندگی «مایکل جکسون» را به تصویر میکشد.
به نقل از ورایتی، گراهام کینگ تهیه کننده فلم سینمایی «حماسه کولی» با وارثان مایکل جکسون، برای استفاده از داستان زندگی و موسیقیهای این خواننده در یک فلم سینمایی به توافق رسید.
کینگ برای فلمنامه این پروژه جان لوگان نویسنده فلم‌‌های سینمایی «گلادیاتور» و «هوانورد» را به خدمت گرفته است. هنوز استودیو و منتشرکنندهای برای این فلم در نظر گرفته نشده است.
به گفته منابع مختلف، این فلم سینمایی بر ضد مستند «ترک نورلند» که از سوی شبکه اچ بی او منتشر شده بود، نیست. این مستند در مورد افرادی است که ادعا میکنند در دوران کودکی مورد تعرض مایکل جکسون قرار گرفته اند که البته اتهام آنها رد شد. مستند چهار ساعته «ترک نورلند» در جشنواره فلم ساندس نمایش داده شده بود.
سخنگوی گراهام کینگ این پروژه را تایید کرده؛ اما چیزی در مورد اینکه فلمنامه لوگان شامل اتهاماتی است که به مایکل زده شده، نزده است. این فلم تمامی زندگی و حرفه جکسون را پوشش میدهد. جکسون در سال ۲۰۰۹ در سن ۵۰ سالگی درگذشت.
در واکنش به مستند «ترک نورلند» که جایزه مستند جشنواره امی را دریافت کرده بود، خانواده جکسون از شرکت اچ بی او شکایت کردند و معتقد بودند، از پول برای دروغ گویی در این مستند استفاده شده است! آنها همچنین به پخش فلم یکی از کنسرتهای جکسون، واکنش نشان دادند.