صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۱۴ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بازیگر «تبدیل شوندگان» به بتمن پیوست

بازیگر «تبدیل شوندگان» به بتمن پیوست

با اعلام مت ریوز کارگردان فلم سینمایی «بتمن»، جان تورتورو برای بازی در یک نقش منفی به جمع بازیگران این فلم اضافه شد.
به نقل از روایتی، جان تورتورو به فلم سینمایی «بتمن» محصولی از کمپانی برادران وارنر پیوست.
مت ریوز کارگردان این فلم ، در صفحه شخصی خود اعلام کرد که تورتورو نقش کارمینه فالکُن را که در دنیای دی سی از دشمنهای شخصیت بتمن محسوب میشود و یکی از تبهکارهای شهر گاتهام است، بازی میکند. تام ویلکینسون پیش از این در فلم سینمایی «بتمن آغاز میکند» به کارگردانی کریستوفر نولان، نقش فالکُن را ایفا کرده بود.
به این ترتیب او به جمع بازیگرانی مثل زوئه کراویتز برای نقش «کت وومن»، پاول دانو برای نقش «ریدلر»، کالین فارل برای نقش «پنگوئن»، جفری رایت برای نقش «کمیسر گوردون» و اندی سرکیس برای نقش «آلفرد» اضافه شد. بازیگر جدید بتمن نیز که اولین نقش آفرینی خود در این لباس را تجربه میکند، رابرت پتینسون است.
گفته میشود مرحله پیش تولید محصول مشترک برادران وارنر و دی سی از تابستان امسال آغاز شده است. شروع ساخت این پروژه به طور رسمی اعلام نشده، اما به گفته برخی منابع فلمبرداری «بتمن» در اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی و یا اوایل ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. «بتمن» برای اکران در تاریخ ۲۵ جون ۲۰۲۱ (۴ سرطان ۱۴۰۰) آماده میشود.
تورتورو که اولین فعالیت حرفهای بازیگری خود را در فلم سینمایی «گاو خشمگین» به کارگردانی اسکورسیزی تجربه کرده است، در فلم سینمایی «لبوفسکی بزرگ» و در مینی سریال «توطئه علیه آمریکا» حضور خواهد داشت. او برای سریال «آن شب» سابقه نامزدی جوایز امی را هم دارد.