صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۳ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جایزه انجمن بازیگران آمریکا به رابرت دنیرو می‌رسد

جایزه انجمن بازیگران آمریکا به رابرت دنیرو می‌رسد

دنیرو جایزه دستاور هنری جوایز انجمن بازیگران آمریکا را که به فعالیتهای بازیگران برجسته داده میشود، دریافت میکند.
به نقل از روایتی، دنیرو که اخیراً در فلم‌‌های «مرد ایرلندی» از نتفلیکس و «جوکر» از کمپانی برادران وارنر نقش آفرینی کرده است، جایزه بزرگ اتحادیه بازیگران را دریافت میکند.
بیست و ششمین دوره این جوایز در ۱۹ جنوری(۲۹ جدی) در لس آنجلس برگزار میشود.  جایزه یک عمر دستاورد این جوایز، هرساله به بازیگری داده میشود که بهترین ایده آلهای بازیگری را پرورش میدهد.
گابریل کارتریز رئیس انجمن بازیگران در این باره گفت: رابرت دنیرو یک بازیگر با تواناییهای خارق العاده است. شخصیتهایی که او خلق میکند برای تصورات ما فریبنده هستند. از ویتو کورلئونه جوان تا بازی در فلم گاو وحشی او تلاش میکند که احساسات ما را تحت تاثیر قرار دهد و ذهن ما را به جهانی تازه از هیجان ببرد. افتخار من است که بزرگترین افتخار این جوایز را به یکی از با استعدادترین بازیگران عصر خودمان اهدا کنم.
رابرت دنیرو برای نقش آفرینی در فلم سینمایی «پدر خوانده بخش دو»، «گاو خشمگین» موفق به دریافت جایزه اسکار شده و با فلم‌‌های «راننده تاکسی»، «شکارچی گوزن»، «بیداری ها»، «تنگه وحشت» و «دفترچه امید بخش» نامزدی اسکار را تجربه کرده است.
دنیرو برای فلم «حقه بازی آمریکایی» سابقه بردن جایزه از انجمن بازیگران را نیز دارد و با «دفترچه امید بخش» و «اتاق ماروین» نامزد این جوایز شده است. او در سال ۱۹۷۳ با فلم‌‌های «طبل را آهسته بزن» و «خیابانهای پایین شهر»، نخستین جوایز خود را دریافت کرد. «مرد ایرلندی»، «رفقای خوب»، «کازینو» و «تنگه وحشت» دیگر همکاریهای او با اسکورسیزی است.
دنیرو نیز درباره دریافت این جایزه گفت: من برای ۵۰ سال عضوی از این اتحادیه بوده ام و برای من یک افتخار است که از آن انجمن جایزه دریافت کنم.