صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۸ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بازگشت «ترمیناتور» به صدر گیشه

بازگشت «ترمیناتور» به صدر گیشه

پیش بینی گیشه آمریکای شمالی نشان میدهد که «ترمیناتور» افتتاحیهای ۴۰ میلیون دالری را پشت سر خواهد گذاشت.
به نقل از ورایتی، «ترمیناتور» کمپانی پارامونت دوباره به صدر گیشهها باز میگردد.
«ترمیناتور: سرنوشت تاریک» که ششمین فلم از مجموعه فلم‌‌های ترمیناتور و در ژانر علمی - تخیلی است، در هفته اول اکران خود حدود ۴۰ میلیون دالر فروش خواهد کرد.
این فلم سینمایی در ۴۰۰۰ هزار سینما نمایش داده میشود و برخی پیشبینیها نشان میدهد که فروش افتتاحیه فلم حتی به ۴۷ میلون دالر نیز خواهد رسید. سه فلم دیگر نیز در این هفته اکران میشوند که شامل «هریت»، «بروکلین بی مادر» و انیمیشن «سگهای قطب شمال» میشود؛ برای هر سه آنها فروشی در حدود ۱۰ میلیون دالر پیش بینی شده است.
اگر این پیش بینیها به واقعیت تبدیل شود، «سرنوشت تاریک» بزرگترین افتتاحیه مجموعه سینمایی ترمیناتور را رقم میزند. این عنوان هم اکنون در دست فلم سینمایی «ترمیناتور: خیزش ماشین ها» است که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد و ۴۴ میلیون دالر فروش کرد.
در رتبه بعدی فلم «ترمیناتور: رستگاری» قرار دارد که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و با ۴۲ میلیون کار خود را آغاز کرد. آخرین قسمت این فلم سینمایی نیز در سال ۲۰۱۵ با عنوان «تریمناتور:جنسیس» اکران شد که تنها ۲۷ میلیون فروش افتتاحیه داشت و با ۹۰ میلیون دالر در گیشه داخلی و ۴۴۰ میلیون دالر در مجموع گیشه جهانی به کار خود پایان داد.
آرنولد شوارتزنگر و لیندا همیلتون، بعد از سه دهه با نقشهای قبلی به نامهای سارا مانر و ترمیناتور در کنار یکدیگر نقش آفرینی میکنند.
فروش فلم سینمایی «بروکلین بی مادر» نیز در محدوده ۵ تا ۹ میلیون دالر ، پیش بینی شده و این درحالی است که بودجهای ۲۶ میلیون دالری به آن اختصاص داده شده است. فلم «هریت» هم فروشی در محدوده ۷.۵ تا ۹ میلیون دالر خواهد داشت. انیمیشن «سگهای قطب شمال» هم که جرمی رنر، هیدی کلوم و آنجلیکا هاستون صداپیشگی آن را بر عهده دارند، ۵ تا ۱۰ میلیون دالر فروش میکند.