صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۸ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

چه فلم‌‌هایی در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ اکران خواهند شد

چه فلم‌‌هایی در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ اکران خواهند شد

ماه اکتبر سال ۲۰۱۹ با اکران فلم جوکر ماهی پرسروصدا برای سینمای جهان محسوب میشد. ولی مابقی فلم‌‌های اکرانشده طی این ماه نتوانستند در حدواندازههای فلم جوکر بحثبرانگیز و موفق باشند. اما ماه نوامبر جولانگاه فلم‌‌های مهم سال ۲۰۱۹ است. طی این مطلب قصد داریم مهمترین فلم‌‌هایی را که طی ماه نوامبر ۲۰۱۹ در سینماهای جهان اکران میشوند را به شما معرفی کنیم. با تایمسیتی همراه باشید.
فورد در برابر فراری
فلم فورد در برابر فراری یکی از فلم‌‌های پرهزینه سال ۲۰۱۹ است که با بودجه ۱۰۰ میلیون دالری و به کارگردانی جیمز منگولد تولید شد. این اثر فلمی زندگینامهای بر پایه واقعیت است. در این فلم شرکت فورد برای شکست شرکت فراری در مسابقات ۲۴ ساعته اتومبیلرانی تصمیم میگیرد راننده و طراح ماشین کرول شلبی را استخدام کند. شلبی نیز برای موفقیت در کارش از راننده دیگری بهنام کن مایلز کمک میگیرد. این دو در کنار یکدیگر سعی میکنند ماشینی طراحی کنند که بتواند ماشینهای فراری را شکست دهد.
مهمترین بازیگرانی که در این فلم بهایفای نقش پرداختند عبارتاند از: مت دیمون، کریستین بیل، کترینا بلف، نوآ جوپ، جان برنثال، جی جی فیلد، جاش لوکاس، تریسی لتس و بنجامین ریگبی. فلم فورد در برابر فراری در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ در سینماها اکران و پیشبینی میشود رقیبی دشوار در باکسآفیس برای فلم‌‌هایی چون مرد ایرلندی و منجمد ۲ محسوب شود.
مرد ایرلندی
مرد ایرلندی فلمی به کارگردانی مارتین اسکورسیزی است که یکی از شانسهای اصلی دریافت جایزه اسکار در مراسم اسکار سال ۲۰۲۰ محسوب میشود. داستان این فلم راجعبه راننده کامیونی به نام فرانکس شیرن است که بعد از برقراری ارتباط با یکی از روسای مافیا به نام راسل بوفالینو وارد دنیای جرم و جنایت میشود.
در این فلم بازیگران مطرح زیادی حضور دارند که از جمله مهمترین آنها میتوان به رابرت دنیرو، آل پاچینو، جو پشی، بابی کاناوله، آنا پاکوین، هاروی کایتل و ری رومانو اشاره کرد. فلم مرد ایرلندی بر پایه رمانی به نام شنیدهام خانهها را رنگ میکنی اثر چارلز برنت تولید شد. این فلم از تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ از طریق شبکه نتفلیکس عرضه شده و در برخی سینماها نیز اکران میشود.
منجمد ۲
دیزنی قصد دارد با فلم منجمد ۲ به سال فوقالعادهاش در حوزه فلم‌‌سازی ادامه دهد. این انیمیشن که دنباله انیمیشن منجمد در سال ۲۰۱۳ محسوب میشود طبق پیشبینی کارشناسان میتواند به یکی از پرفروشترین انیمیشنهای سال ۲۰۱۹ تبدیل شود. طی این فلم السا، آنا، کریستوف و اولاف به جنگلی رفته تا به راز قدیمی فرمانروایی خودشان پی ببرند.
مهمترین صداپیشگانی که در این فلم حضور دارند عبارتاند از: کریستن بل، ایدینا منزل، جش گد، جاناتان گروف، سانتینو فونتانا، ایوان ریچل وود و آلفرد مولینا. این انیمیشن از تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۱۹ در سینماها اکران میشود.
روزی زیبا در محله
روزی زیبا در محله یکی دیگر از فلم‌‌های مورد انتظار سال ۲۰۱۹ محسوب میشود که توسط ماریل هلر کارگردانی شد. این فلم داستان یک روزنامهنگار خبره به نام لوید ووگل را به تصویر میکشد که موافقت کرده است تا مصاحبهای را برای مجله اسکوایر با یک شخصیت محبوب تلویزیونی به نام فرد راجرز انجام دهد، اما دیدگاه لوید از زندگی بعد از رویارویی با راجرز تغییر میکند.
در این فلم بازیگرانی چون تام هنکس، متیو ریس و کریس کوپر به ایفای نقش پرداختند. فلم روزی زیبا در محله از تاریخ ۲۲ نوامبر سال ۲۰۱۹ در سینماها اکران میشود.
دیگر فلم‌‌هایی که در ماه نوامبر ۲۰۱۹ اکران میشوند . همانطور که ذکر کردیم ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ یکی از مهمترین ماههای سال برای سینما محسوب میشود. به جز فلم‌‌هایی که معرفی کردیم، از جمله فلم‌‌های مهم دیگری که طی ماه نوامبر اکران خواهند شد میتوان به این موارد اشاره کرد: Charlie s Angels ، Midway ، Last Christmas ، Primal ، The Good Liar ، The Aeronauts ، Harriet ، The Outpost و Arctic Justice: Thunder Squad .