صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۸ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نیکلاس کیج راهی سرزمین عجایب می‌شود

نیکلاس کیج راهی سرزمین عجایب می‌شود

بازیگر سرشناس هالیوود در فلم ترسناک «سرزمین عجایب والی» نقشآفرینی میکند.
به نقل از هالیوود ریپورتر، نیکلاس کیج قرار است در یک فلم تریلر به نام «سرزمین عجایب والی» در یک پارک موضوعی کابوسمانند با شخصیتهای رباتی جهنمی مبارزه کند.
این پروژه به کارگردانی کوین لوییس سازنده فلم «سقوط» ساخته میشود و جیاو پارسونز فلمنامه آن را نوشته است. این فلمنامه در «لیست خون» هالیوود قرار گرفته بود که لیستی سالانه از فلمنامههای تهیه نشده تریلر و ژانر وحشت است.
در «سرزمین عجایب والی»، کیج قرار است نقش مردی را بازی کند که فقط با عنوان «سرایدار» شناخته میشود. او مجبور میشود شب را در یک پارک تفریحی پلید بگذراند و با شخصیتهای خیالی وحشتناکی مبارزه کند که زنده شدهاند. او باید برای زنده بیرون رفتن از پارک، شب را دوام بیاورد.
هنوز هیچ جزییات دیگری از بازیگران فلم اعلام نشده است. قرار است مراحل تهیه و ساختوساز فلم از جنوری ۲۰۲۰ آغاز بشود.
«سرزمین عجایب والی» از طریق شراکتی از تعدادی استودیو از جمله لاندافار انترتینمنت، سترن فلمز، آلموست نور فلمز و اسکرین میدیا ونچرز ساخته میشود. خود کیج در کنار نمایندگان این استودیوها مسئولیت تهیهکنندگی فلم را بر عهده خواهد داشت.
نیکلاس کیج که مثل همیشه پرکار است، مجموعهای از فلم‌‌ها را در دست ساخت دارد. نخستین فلم او که روی پردههای سینما خواهد رفت تریلر «حیوانی» برای لاینزگیت است که در آن کیج نقش یک شکارچی حیوانات بزرگ را ایفا میکند. او یک فلم گوتیک جنوبی دیگر هم به نام «جزیره بزرگ» برای اسکرین میدیا در دست ساخت دارد. کیج همچنین در فلم علمیتخیلی و هنرهای رزمی «جیو جیتسو» به کارگردانی دیمیتری لوگوتتیس نقشآفرینی میکند.