صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۸ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«نیل پاتریک هریس» در جمع بازیگران «ماتریکس»‌

«نیل پاتریک هریس» در جمع بازیگران  «ماتریکس»‌

بازیگر سریال «آشنایی با مادر» قرار است نخستین نقش بزرگ سینمایی خود را کنار کیانو ریوز در دنیای «ماتریکس» تجربه کند.
به نقل از روایتی، نیل پاتریک هریس تبدیل به جدیدترین بازیگری شده که به جمع بازیگران قسمت چهارم فرنچایز «ماتریکس» میپیوندد.
او در این فلم به کیانو ریوز و کری-آن ماس ۲ بازیگر اصلی این مجموعه ملحق میشود که قرار است یک بار دیگر در قالب نقشهای قدیمی خود ظاهر بشوند. دیگر بازیگر این فلم یحیا عبدلمتین دوم است که هفته گذشته مشخص شد یکی از نقشهای اصلی فلم را بر عهده خواهد داشت.
در حال حاضر جزییاتی از داستان فلم در دسترس نیست. با وجود اینکه شایعه شده بود، ممکن است شخصیت مورفیوس جوان در فلم ظاهر بشود، منابع آگاه تایید نکردهاند هریس دقیقا در چه نقشی حضور خواهد داشت. شرکت برادران وارنر در ماه آگوست رسما اعلام کرد که قسمت چهارمی برای «ماتریکس» ساخته میشود و علاوه بر ۲ بازیگر اصلی، لانا واچوسکی هم برای نوشتن و کارگردانی پروژه حضور خواهد داشت.
الکساندر همون و دیوید میچل در همراهی با واچوسکی فلمنامه را نوشتهاند و در کنار گرنت هیل مسئولیت تهیهکنندگی فلم را هم بر عهده خواهند داشت. انتظار میرود کار تولید فلم از سال ۲۰۲۰ آغاز بشود.
استودیو برادران وارنر ۲ سال گذشته را صرف پیدا کردن راهی برای بازگشت به دنیای «ماتریکس» کرده بود اما مشکلاتی درباره حقوق قانونی تهیه فلم باعث کند شدن این پروژه شد. با توجه به اینکه ریوز با فلم موفق باکس آفیسی «جان ویک ۳: پارابلوم» و «داستان اسباب بازی ۴» تابستانی خوب را پشت سر گذاشت و واچوسکی هم فلمنامه خوبی نوشته، این استودیو اخیرا توانست کار پروژه را سریعتر پیش ببرد.
سه فلم قبلی این مجموعه روی هم رفته در باکس آفیس جهانی بیش از ۱.۶ میلیارد دالر فروختهاند. هر سه فلم توسط لانا و خواهرش لیلی نوشته و کارگردانی شده بودند و ریوز و ماس در آنها نقشآفرینی کردند.
این نقشی عظیم برای ستاره «آشنایی با مادر» است و نخستین نقش او در یک فلم بلاکباستری ساخت یک استودیو بزرگ خواهد بود. هریس اخیرا در سریال «مجموعهای از اتفاقهای بدیمن» نتفلیکس ظاهر شده بود. در سینما هم او در فلم «کوچک کردن» الکساندر پین و «دختر گمشده» دیوید فینچر نقشآفرینی داشت.