صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱۵ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

آخرین آمار فروش فلم‌‌ها در سطح جهان جوکر رکورد زد

 آخرین آمار فروش فلم‌‌ها در سطح جهان جوکر رکورد زد

هر هفته گزارشی از پرفروشترینهای فلمهای اکران شده در سطح جهان منتشر میشود که از فروش اکران فلمها و انیمیشنهای بزرگ در سطح جهان خبر میدهد.
در این هفته نیز سینمای جهان شاهد اکران فلمهای جدیدی بود که فلم سینمایی جدید و جنجالی «جوکر» پس از مدتها انتظار اکران شد و رکورد بیشترین فروش در ماه اکتبر را شکست. فلم سینمایی «درد افتخار» که از شانسهای اصلی اسکار محسوب میشود نیز به صورت محدود اکران شد. جوکر، فلم سینمایی جدید برادران وارنر است که در ژانر تریلر روانشناختی ساخته شده است. تاد فیلیپس کارگردانی این فلم جنجالی را برعهده داشته و نویسندگی آن را نیز خود فیلیپس به همراه اسکات سیلور بر پایه شخصیت تبهکار دنیای دی سی انجام داده است.
این فلم داستان یک کمدین شکست خوردهای به نام آرتور فلک در شهر گاتهام در سال ۱۹۸۱ را روایت میکند که پس از تجربههای تلخ با نام جوکر وارد دنیای شرارت و تبهکاری می شود. واکین فینیکس و رابرت دنیرو از بازیگران اصلی این فلم هستند.
فلم جوکر با وجود جنجالهایی که اخیرا پیرامون آن شکل گرفته بود مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و در هفته اول ۹۳ میلیون دالر فروش داشت که رکورد افتتاحیه ماه اکتبر را شکست.