صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۵ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بازیگر تارانتینو در «روز احمق ها» نقش آفرینی می‌کند

بازیگر تارانتینو در «روز احمق ها» نقش آفرینی می‌کند

مارگو رابی، بازیگر فلم جدید تارانتینو در فلم سینمایی «روز احمق ها» ایفای نقش میکند. به نقل از ورایتی، مارگو رابی در حال مذاکره برای پیوستن به فلم سینمایی جدید کمپانی نیولاین به نام «روز احمق ها» است. او قرار است به عنوان تهیه کننده اجرایی و بازیگر یک نقش مکمل به این فلم اضافه شود.
کمپانی نیولاین حق اقتباس از روی فلمی کوتاه به همین نام را برای این پروژه دریافت کرده بود. بلو سیندر که نویسندگی و کارگردانی این فلم کوتاه را انجام داده بود، کارگردانی این فلم بلند را نیز بر اساس فلم نامه شین اسنایدر و کتی لی بر عهده گرفته است.
فلم کوتاه این پروژه که در بیش از ۳۰ جشنواره فلم موفق ظاهر شده بود، داستان بچههای یک کلاس است که در روز دروغ اول آوریل به صورت تصادفی معلم خود را به کشتن میدهند. قاعدتا اگر کسی متوجه شود آنها به زندان خواهند رفت و به همین خاطر آنها در تلاش هستند جسد را قبل از رسیدن مامورهای پولیس، مخفی کنند.
اگر مارگو رابی به این پروژه بپیوندد، نقش این معلم را ایفا خواهد کرد که گفته شده یک نقش مکمل خواهد بود. تهیه کنندگان این فلم بیل میگلیوری، ادوارد نورتون خواهند بود و گفته میشود مارگو رابی به این جمع نیز اضافه خواهد شد.
مارگو رابی اخیرا در نقش شارون تیت در فلم سینمایی «روز و روزگاری در هالیوود» به کارگردانی کوئنتین تارانتینو ایفای نقش کرده بود. او در سال ۲۰۱۷ برای ایفای نقش در فلم سینمایی «من تونیا هستم» جایزه بهترین بازیگر زن آکادمی اسکار را دریافت کرده بود.