صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۰ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فلم‌‌هایی که به زودی در سینمای هالیوود اکران می‌شوند

فلم‌‌هایی که به زودی  در سینمای هالیوود اکران می‌شوند

در این گزارش فلم‌‌های سینمایی را که در ماه سپتمبر در هالیوود اکران میشوند، بیشتر بشناسید.
ماه سپتمبر که معادل ۱۰ سنبله تا ۸ میزان است، ماه کم رونق تری نسبت به ماههای قبل برای سینمای جهان است، اما هنوز هم فلم‌‌های مورد انتظار زیادی در این ماه اکران خواهد شد که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم؛
۱) «آن: بخش دوم»
چه فلم‌‌هایی در ماه آتی هالیوود اکران میشوند؟
فلمی آمریکایی در ژانر فراطبیعی ترسناک به کارگردانی اندی موشیاتی است. این فلم دنبالهای بر فلم «آن» است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شده بود و فلمنامه آن نیز توسط گری دابرمن با اقتباس از یک رمان نوشته شده است.
بیل اسکارشگورد، جیمز مکآووی، جسیکا چستین، جی رایان، بیل هیدر، جیمز رانسون، آیزایا مصطفی و اندی بین از جمله بازیگران فلم هستند. این فلم توسط کمپانیهای ورتیگو و لین پیکچرز ساخته شده و برادران وارنر نیز آن را در تاریخ ۶ سپتمبر (۱۵ سنبله) اکران میکند.
ماجرا از این قرار است که، ۲۷ سال پس از اتفاقات ترسناک سال ۱۹۸۹، اعضای باشگاه بازندگان بزرگ شدند و زندگی شخصی خود را دارند. اما یک روز یک تماس مرموز دوباره آنها را با ترسهای قدیمی خود مواجه میکند.
****
۲) «زیرو ویل»
فلمی در ژانر کمدی و درام است که توسط جیمز فرانکو کارگردانی شده و ایان اولدز نیز آن را از روی کتابی به همین نام نوشته است. این فلم که بازیگرانی مثل جیمز فرانکو، ست روگن، جکی ویور، مگان فاکس، ویل فرل، دنی مک براید، دیو فرانکو، کریگ رابینسون، توماسن ایان را در خود میبیند، در تاریخ ۶ سپتمبر اکران میشود و در گیشه با فلم «آن» رقابت خواهد کرد.
کمپانی ربیت بندینی این فلم را ساخته و مای سینما نیز آن را منتشر میکند. داستان فلم از این قرار است یک جوان مذهبی که بازیگر نیز هست، در سال ۱۹۶۹ میلادی به هالیوود میآید تا رویاهای خود را به واقعیت برساند.
****
۳) «گلدفینچ»
فلمی درام به کارگردانی جان کراولی است که از رمانی به همین نام در سال ۲۰۱۳ توسط دونا تارت نوشته شده است. آنسل الگورت، اوکز فگلی، آنورین برنارد، سارا پالسون، نیکول کیدمن و جفری رایت بازیگران این فلم هستند. «گلدفینچ» در تاریخ ۱۳ سپتمبر (۲۲ سنبله) اکران میشود.
داستان این فلم در مورد پسری نوجوان است که اتفاقات نا گوار کودکی او را به سمت و سویی دیگر میبرد. این پسر در سن ۱۳ سالگی مادر خود را در  حادثه بمب گذاری یک موزیم هنری از دست میدهد. این حادثه تراژدی زندگی او را تغییر میدهد.
****
۴) «رمبو: آخرین خون»
این فلم در ژانر اکشن و هیجان انگیز است که کارگردانی آن را آدریان گورنبرگ انجام داده است. سیلوستر استالونه به همراه مت سیرولنیک نویسنده این فلم سینمایی هستند که در تاریخ ۲۰ سپتمبر (۲۹ سنبله) اکران میشود. شرکت لاینزگیت این فلم را ساخته و همین کمپانی نیز مسئولیت انتشار آن را بر عهده گرفته است.
داستان فلم از این قرار است که شخصیت رمبو، به کارهای کشاورزی و سرگرم کردن خود مشغول است تا اینکه کارتلهای مواد مخدر دختر یکی از دوستان او را میدزدند. به همین خاطر او به مکزیک میرود و باید با بزرگترین تبهکارهای این کشور مقابله کند.
****
۵) «به سوی ستارگان»
به سوی ستارگان» فلمی حماسی و علمی تخیلی است که توسط جیمز گری کارگردانی شده و خودش نیز نویسندگی آن را انجام داده است. بازیگرانی مثل برد پیت، تامی لی جونز، روی نیگا، لیو تیلور در این فلم که توسط فاکس قرن بیستم ساخته شده، ایفای نقش میکنند. والت دیزنی این فلم را در تاریخ ۲۰ سپتمبر اکران میکند.
این فلم داستان یک فضانور با بازی برد پیت است که به آن سوی منظومه شمسی سفر میکند تا پدر گمشده خود را پیدا کند.   سفر او رازهایی را که طبیعت انسان را به چالش میکشد، برملا میکند.
****
۶) «نفرت انگیز»
تنها انیمیشن هالیوود در این ماه انیمیشن «نفرت اتگیز» است که با همکاری دو کشور چین و آمریکا به وسیله کمپانیهای دریم ورکس و پرل استودیو ساخته شده است. یونیورسال نیز این انیمیشن را در تاریخ ۲۷ سپتمبر (۵ میزان) اکران میکند. کارگردان و نویسنده این فلم جیل کالتون است و بازیگران آن شامل کلویی بنت، آلبرت تسای، ادی ایزارد، تسان چین میشود.
داستان انیمیشن به این گونه است که دختری به نام یی یک موجود افسانهای را در پشت بام خانه اش در شهر شانگهای پیدا میکند و به همراه دوستانش قصد دارد او را به خانواده اش بازگردانند و سفری به سوی بلندترین نقطه زمین یعنی اورست آغاز میکنند.
فلم‌‌های سینمایی دیگری مثل «دویدن به همراه شیطان»، «مرکز شهر آبِی»، «جودی»، «دیوانه» هم در این ماه اکران خواهند شد.