صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۵ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

چه کسی نقش همسر اوباما را بازی می‌کند؟

چه کسی نقش همسر اوباما را بازی می‌کند؟

وایولا دیویس بازیگر برنده اسکار فلم «حصار ها» در سریال «بانوی نخست» نقش همسر باراک اوباما را ایفا خواهد کرد.
به نقل از ورایتی، عادلانه است که بگوییم نقش بعدی تلویزیونی ویولا دیویس کاملا پرفشار است.
این بازیگر طی قرار دادی نقش بانوی اول سابق آمریکا، میشل اوباما را در سریالی به نام «بانوی نخست» که توسط شو تایم در حال ساخت است نقش آفرینی میکند. این شبکه برای این سریال درام که هر قسمت آن یک ساعت خواهد بود آرون کولی رمان نویس را برای نوشتن فلم نامه و همچنین تهیه کنندگی اجرایی به خدمت گرفته است.
این سریال زندگی شخصی و سیاسی بانوهای اول آمریکا در طول تاریخ را روایت میکند که فصل اول آن بر روی الینور روزولت، بتی فورد و میشل اوباما تمرکز دارد. این سریال دوربین خود را بر روی قسمت «بال شرقی» از ساختمان کاخ سفید میبرد، جایی که بسیاری از تصمیات مهم و تغییرات از دیدگاهها دور مانده است. این سریال از شبکه تلویزیونی شو تایم و لاینزگیت پخش خواهد شد.
شخصیت میشل اوباما پیش از این در فلم سینمایی «جنوب به همراه تو» توسط تیکا سامپتر در سال ۲۰۱۶ بازی شده بود، اما تاکنون این اتفاق در یک سریال رخ نداده است.
تقویم تلویزیونی دیویس بعد از پایان سریال «چگونه از مجازات قتل فرار کنیم» پس از ۶ فصل و ۵ سال رو به خلوت شدن است؛ ویولا دیویس سابقه بردن جایزه اسکار را با فلم سینمایی «حصار ها» با بازی دنزل واشنگتن را دارد.