صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۸ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

انتشار جزئیات جدید از سریال «جان ویک»

انتشار جزئیات جدید از سریال «جان ویک»

با اعلام رئیس شبکه استارز، سریال «جان ویک» پیش درآمدی بر مجموعه فلم‌‌های سینمایی آن خواهد بود.
به نقل از اسکرین رنت، بعد از موفقیت سه گانه جان ویک، اعلام شد که یک فلم دیگر از این فلم سینمایی ساخته خواهد شد؛ حالا سریال آن نیز با عنوان «کانتیننتال» (Continental ) در حال ساخت است و اعلام شده که پیش درآمدی بر سه گانه جان ویک خواهد بود و اتفاقاتی که قبل از این فلم‌‌ها روی داده را روایت میکند.
این سریال روی هتل معروفی که در فلم سینمایی جان ویک شاهد آن بودیم، تمرکز خواهد داشت؛ هتلی که قاتلهای حرفهای در آن سکونت میکردند و در مدت اقامتشان هیچ چیزی آنها را تهدید نمیکرد.
جفری هرش، رئیس شبکه استارز در برنامه منتقدین تلویزیونی درباره این سریال گفت: سریال «جان ویک» داستان قبل از فلم‌‌ها را روایت میکند.
او در پاسخ به این سوال که کیانو ریوز هم در این سریال حضور دارد، گفت: سوال خوبی است، اما به آن جواب نخواهم داد. به همین خاطر حضور کیانو ریوز در این سریال به اما و اگر کشیده شد. این در حالی است که پیش از این چاد استاهلسکی (کارگردان سه گانه «جان ویک») اعلام کرده بود، هم او و هم کیانو ریوز در این سریال حضور دارند.
گفتنی است تاریخ اکران قسمت چهارم این مجموعه سینمایی منتشر شده و به احتمال زیاد بعد از اکران آن، پخش سریال نیز آغاز خواهد شد. قسمت جدید جان ویک در می سال ۲۰۲۱ اکران میشود. گفتنی است کیانو ریوز این روزها در حال ایفای نقش در فلم سینمایی «بیل و تد» است.