صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۸ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نگرانی تارانتینو از هدایت آل پاچینو در «روزی روزگاری در هالیوود»

نگرانی تارانتینو از هدایت آل پاچینو در «روزی روزگاری در هالیوود»

کوئنیتن تارانتینو از نگرانیش در روز اول فلمبرداری صحنه های آل پاچینو در فلم «روزی روزگاری...در هالیوود» گفت.
به نقل از انترتینمنت ویکلی، بیشتر صحبت هایی که این روزها در مورد فلم «روزی روزگاری…در هالیوود» شنیده می شود حول بازیگران نقش اصلی فلم لئوناردو دی کاپریو، برد پیت و مارگو رابی می چرخد، اما تارانتینو به تازگی از نگرانی و اضطرابش از هدایت کردن ستاره افسانه ای «پدرخوانده» پرده برداشت.
تارانتینو درباره حضور آل پاچینو در فلم جدیدش گفت: به نوعی در دو سال گذشته با هم رفیق شدیم، ما واقعا شناخت کمی نسبت به هم داشتیم. من از پاچینو خواستم به خانه ام بیاید و قسمتی از فلمنامه ای را که در حال نوشتنش بودم بخواند و بدین ترتیب او کمک کرد تا این همکاری شکل بگیرد و این گونه شد که نقشی برای او نوشتم. کارگردانی پاچینو و لئو دی کاپریو برای اولین بار در یک صحنه مشترک و البته شنیدن دیالوگ های خودم از زبان آل پاچینو معرکه بود.
با وجود شکل گیری دوستی میان تارانتینو و پاچینو، خالق «پالپ فیکشن» از نگرانیش پیش از شروع فلمبرداری صحنه های آل پاچینو نیز گفت: بامزه است، در روز اول کار با پاچینو نگران بودم. نگران این بودم که چگونه شروع می شود. پیش خودم می گفتم آیا او یکی از آن افرادی است که از روز اول خود را در اختیار ما می گذارد. دستیارم به من می گفت نگران نباش پاچینو عاشق تو است. به او گفتم می دانم اما نمی دانم چگونه کار با او را آغاز کنم. نمی دانستم او به چه چیزی نیاز دارد. وضعیت البته از روز دوم بهتر شد.
فلم «روزی روزگاری…در هالیوود» جدیدترین ساخته کوئنتین تارانتینو از روز ۲۶ جولای در سینماهای آمریکا اکران خود را آغاز کرده است.