صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۸ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مارک والبرگ بازیگر فلم اقتباسی«ابدی» می‌شود

مارک والبرگ بازیگر فلم اقتباسی«ابدی» می‌شود

مارک والبرگ در پروژه سینمایی «ابدی» به کارگردانی آنتوان فوکوآ جایگزین کریس اوانز میشود.
به نقل از ورایتی، مارک والبرگ در حال مذاکره است تا به جای کریس اوانز در فلم اکشن «ابدی» به کارگردانی آنتوان فوکوآ بازی کند.
اوانز قرارداد بازی در این فلم را ماه فبروری امضا کرده بود، اما حالا معلوم شده که نمیتواند طبق برنامهریزی با این پروژه همراه شود.
«ابدی» بر پایه رمان «مقالههای تناسخ» نوشته دی. اریک مایکرانز ساخته میشود و داستان آن حول محور «کوگنومینا»؛ یک جامعه مخفی از افرادی میگردد که میتوانند کاملاً زندگیهای گذشته خود را به یاد بیاورند. یک مرد جوان آزرده که از خاطرات دو زندگی گذشته خود درد میکشد وارد این جامعه چندسدهای میشود و میخواهد یکی از اعضای آن باشد.
ایان شور فلمنامه اقتباسی این فلم را مینویسد.
«ابدی» قرار است ۷ اگست ۲۰۲۰ راهی سینماها شود و قرار است فلمبرداری آن در پاییز پیش رو آغاز شود.
والبرگ اخیراً در کمدی پارامونت با عنوان «خانواده فوری» بازی کرده و بازیگر فلم اکشن «مایل ۲۲» هم بوده است. او قرار است بازیگر تریلر بعدی نتفلیکس با عنوان «سرزمین عجایب» باشد که پتیر برگ کارگردان آن خواهد بود. وی در درام «جو بِل خوب» هم در برابر کانی برایتون بازی میکند.
این بازیگر پرکار قرار است صداپیشه انیمشن «اسکوب» برای برادران وارنر هم باشد.
فوکوآ با کارگردانی فلم «روز تعلیم» در سال ۲۰۰۱ به شهرت رسید و دنزل واشینگتن برای آن فلم جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را برد. وی چندی پیش کارگردانی «تعدیل کننده ۲» یا «ایکوالایزر ۲» را انجام داد که سال ۲۰۱۸ اکران شد و مستند تلویزیونی «رویای آمریکایی / کابوس آمریکایی» را ساخت. «المپیوس سقوط کرده» و «هفت دلاور» از دیگر فلمهای اوست.