صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۸ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دعوت جاستین بیبر از تام کروز به مبارزه بوکس

دعوت جاستین بیبر از تام کروز به مبارزه بوکس

جاستین بیبر، خواننده مشهور، تام کروز، ستاره فلم سینمایی «ماموریت غیر ممکن» را به مبارزه بوکس دعوت کرده است.
به نقل از ان ام ای، جاستین بیبر، خواننده ۲۵ ساله هالیوودی در صفحه شخصی خود در توییتر، تام کروز، ستاره مشهور هالیوود را به مبارزه بوکس یو اف سی دعوت کرد.
او در ابتدا پستی را در توییتر منتشر  و در آن انتشار موزیک جدیدش را به مخاطبانش اعلام کرد. بیبر پس از آن و در توئیتی دیگر، تام کروز ۵۶ ساله را به مبارزه در رینگ بوکس یو اف سی دعوت کرد و نوشت: «من میخواهم تام کروز را به یک مبارزه رینگ هشت ضلعی یو اف سی دعوت کنم. تام، اگر این مبارزه را قبول نکنی، یک ترسو هستی. چه کسی برگزاری مبارزه را قبول میکند؟»
کانر مک گرگور که بوکسور و رزمی کار است، از اولین کسانی بود که به این توییت پاسخ داد و حتی پیشنهاد میزبانی از این مبارزه را داد. او در پاسخ نوشت: «اگر تام کروز به اندازه کافی مرد است تا این چالش و مبارزه را قبول کند، من از میزبانی این مبارزه استقبال میکنم. اما آیا کروز میتواند به همان اندازه که در فلمها خوب مبارزه میکند، از پس این چالش هم بر بیاید!؟» دلیل این اقدام ناگهانی جاستین بیبر مشخص نیست، اما باید دید جواب تام کروز در رابطه با این موضوع چه خواهد بود. البته این صحبتهای جاستین بیبر با واکنشها و شوخیهای کاربران فضای مجازی هم مواجه شده است.