صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۹ حوت ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فلم بعدی جین کمپیون با بازی بندیکت کامبربچ ساخته می‌شود

فلم بعدی جین کمپیون با بازی بندیکت کامبربچ ساخته می‌شود

جین کمپیون کارگردان نامدار نیوزیلندی، فلم بعدیاش را با بازی بندیکت کامبربچ و الیزابت ماس جلوی دوربین میبرد.
به نقل از ورایتی، بندیکت کامبربچ و الیزابت ماس به عنوان بازیگران فلم بعدی جین کمپیون که با عنوان «قدرت سگ» و اقتباسی از یک رمان نوشته توماس سَوِیج است، انتخاب شدند.
کمپیون این فلم را بر مبنای فلمنامهای به قلم خودش که با اقتباس از این رمان نوشته، میسازد. حقوق این فلم در جشنواره کن امسال عرضه میشود. این فلم قرار است تا پایان امسال مقدمات تولیدش را شروع کند. کمپیون گفت نمیتواند از فکر کردن به سوژه این فلم دست بکشد و واقعاً درگیر این موضوع شده است. وی گفت موضوع فلم ترکیبی از مردانگی، نوستالژی و خیانت است.
وی افزوده است: این اولین باری است که فلمی با بازی یک مرد در نقش اصلی میسازم و برایم هیجانانگیز است.
این رمان داستان دو برادر پولدار از مونتانا را روایت میکند و کامبربچ در نقش «فیل» یکی از این دو برادر، ظاهر میشود. او فوقالعاده و خشن است، در حالی که جورج برادر دیگر سریع و باشخصیت است. این دو با هم مالکان بزرگترین مزرعه در دره مونتانا هستند. وقتی جورج مخفیانه با بیوهای از مردم روستایی ازدواج میکند فیل عصبانی میشود و جنگی بی قید و شرط را برای از بین بردن این زن با استفاده از پسر او شروع میکند. الیزابت ماس در نقش این بیوه بازی خواهد کرد. جین کمپیون برای فلمنامه «پیانو» برنده جایزه اسکار شده و اولین کارگردان زنی است که نخل طلای جشنواره کن را دریافت کرده است. او برای سریال محدود «بالای دریاچه» در سال ۲۰۱۳ جایزه امی هم دریافت کرده و سال ۲۰۱۴ نیز الیزابت ماس جایزه گلدن گلوب را برای بازی در همین سریال برد.