صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۹ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ترایبکا برنده «داستان‌های ناگفته» ۲۰۱۹ را انتخاب کرد

ترایبکا برنده «داستان‌های ناگفته» ۲۰۱۹ را انتخاب کرد

جشنواره فلم ترایبکا برنده چک یک میلیون دالری بخش «داستانهای ناگفته» امسال خود را انتخاب کرد.
به نقل از هالیوود ریپورتر، در حالی که جشنواره فلم ترایبکا فردا شروع میشود، منهتن دوشنبه شاهد معرفی برنده امسال جایزه داستان ناگفته این جشنواره بود. این جایزه که امسال سومین دوره خود را تجربه کرد «عجیب و سیاهچاله» را به عنوان برنده این دوره انتخاب کرد.
یت تسانگ به عنوان برنده جایزه یک میلیون دالری باید با دریافت این جایزه فلمش را تا سال آینده بسازد و آن را در جشنواره سال ۲۰۲۰ به نمایش بگذارد.
داستان این فلم یک کمدی درباره بزرگ شدن است که توانست نظر اعضای کمیته انتخاب فلم ناساخته امسال را تحت تأثیر قرار دهد. این فلم درباره یک نوجوان کولی است که در جمع دوستانش میتواند توانمندیهایش را کشف کند.
کمیته انتخاب امسال متشکل از حیفا المنصور کارگردان-تهیه کننده، لن آمیتو رئیس اچبیاو فلمز، لیسا گی همیلتون بازیگر-کارگردان، کیتی هولمز بازیگر-کارگردان، میرا نیز کارگردان و کال پن بازیگر بود.
با ساخته شدن این فلم ترایبکا به تسانگ برای توزیع فلمش نیز کمک میکند. هر یک از چهار فینالیست دیگر این رقابت نیز یک جایزه ۱۰ هزار دالر دریافت کردند.
برنده سال پیش داستانهای ناگفته فلم «مادربزرگ خوش شانس» توسط ساسی سیلی و آن جلا چنگ بود که امسال در جشنواره فلم ترایبکا در ۵ ماه می نمایش داده میشود.
این جایزه برای حمایت از کارگردانهای جوان ایجاد شده است.
جشنواره فلم ترایبکا از ۲۴ اپریل کار خود را با نمایش «آپولو» شروع میکند.