صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۹ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

داستین هافمن در رم جلوی دوربین ‌رفت

داستین هافمن در رم جلوی دوربین ‌رفت

بازیگر سرشناس آمریکایی در رم بازیگر تریلری اقتباسی برای کارگردانی ایتالیایی شد.
به نقل از خبرگزاری فرانسه، داستین هافمن در رم در تریلری با عنوان «مرد هزارتو» که بر مبنای رمانی از دوناتو کاریسی ساخته میشود نقشآفرینی میکند.
فلمبرداری این فلم شروع شده و دوناتو کاریسی که سال پیش به عنوان بهترین کارگردان نوظهور برنده جایزه دیوید دی دوناتولد ایتالیا شد، فلم را میسازد. کاریسی جایزه بهترین کارگردان اول را برای فلم «دختر در مه» دریافت کرد. این کارگردان که نویسنده کتابهای پرفروش است، در این فلم به موضوع ناپدید شدن یک دختر نوجوان در آلپ پرداخته بود. فلم با فروش ۳.۷ میلیون یورویی روبه رو شد. تونی سرویلو و ژان رنو بازیگران این فلم بودند.
کاریسی در فلم دومش بار دیگر در نقش فلمنامهنویس و کارگردان عمل میکند و حقوق نمایش فلم تاکنون به ۲۵ کشور فروخته شده است.
فلمبرداری این فلم از ماه مارس شروع شده و و انتظار میرود فلم در ۷ هفته به پایان برسد.
تونی سرویلو بازیگر سرشناس ایتالیایی که چندین جایزه جهانی در کارنامه دارد نیز در این فلم بازی میکند.
این فلم داستان زنی به نام سامانتا با بازی والنتیتا بِل را روایت میکند که در راه مدرسه دزدیده میشود. پانزده سال بعد او در بیمارستان است و با این شوک زندگی میکند. دکتر گرین سعی دارد به او کمک کند تا او همه چیز را به خاطر بیاورد. در عین حال برونو جنکو یک کارآگاه خصوصی بسیار باهوش سعی دارد در این ماجرا مؤثر باشد.
این فلم قرار است پاییز امسال در سینماهای ایتالیا روی پرده برود.
داستین هافمن ۸۱ ساله سال ۲۰۱۷ با فلم «داستانهای مهیروویتس» روی پردههای نقرهای دیده شد. این فلم در بخش رقابتی هفتادمین جشنواره فلم کن نیز حضور داشت.