صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۹ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

شاهرخ خان متوقف شد

شاهرخ خان متوقف شد

شاهرخ خان سوپراستار بالیوود میگوید پس از شکست فلم «صفر» هنوز هیچ قراردادی امضا نکرده است.
به نقل از تایمز آف ایندیا، بازیگر مشهور بالیوود میگوید پس از شکست فلم «زیرو» یا «صفر» آنقدر قلبش شکسته که هنوز نتوانسته است قراردادی برای فلم بعدیاش امضا کند.
وی با حضور در تلویزیون چین گفت: متأسفانه این فلم در هند فروش چندانی نکرد. شاید فلم بدی انتخاب کردم، شاید درست داستان را روایت نکردم و هنوز خودم از اینکه چطور به اینجا رسیدم ناراحتم و امیدوارم مردم اینجا در چین آن را بپسندند.
فلم «صفر» شاهرخ خان به عنوان فلم اختتامیه جشنواره بینالمللی فلم پکن انتخاب شده است. این جشنواره امروز ۲۰ اپریل کارش را تمام میکند. در این فلم که یک سال و نیم پس از دوری شاهرخ خان از پرده نقرهای اکران شد، وی در نقش کوتولهای ظاهر شده که در یک مثلث عشقی با یک دانشمند که نقشش را آنوشکا شارما بازی کرده و یک بازیگر زن مشهور با بازی کاترینا کیاف قرار میگیرد.
وی افزود: وقتی کار خوب پیش نرفت خیلی احساس ناراحتی کردم. مردم زیادی این فلم را پس زدند. وقتی برای فلمی مثل این سه سال کار میکنی و درست پیش نمیرود، شاید عصبی نشوی اما دیگر نمیخواستم فلم را ببینم. حالا بعد از سه ماه قرار است آن را ببینم. شاید بتوانم متوجه شوم چه چیزش درست نبود.
وی گفت فعلاً برای پروژه بعدیاش هیچ تصمیمی نگرفته و فکر میکند باید چند ماهی صبر کند چون برایش مهم است که ببیند چه چیز نادرست بوده است. شاهرخ خان افزود: ۳۰ سال است دارم کار میکنم و در روز ۱۶ ساعت مشغول کار هستم.
«صفر» محصول ۲۰۱۸ بر مبنای فلمنامه هیمانشو شارما و با کارگردانی آناند لی. رأی ساخته شده است.
در این فلم بازیگران مطرحی چون سلمان خان، کاجول، رانی موکرجی، سری دوی بازیگر فقید، آلیا بات، کاریسما کاپور، جوهی چاولا، دیپیکا پادوکونه و آرجون کاپور حضور کوتاه و افتخاری داشتند.