صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۷ سرطان ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

برد پیت و شارلیز ترون نامزد شدند

برد پیت و شارلیز ترون نامزد شدند

برد دوبار نامزد شد، این تیتر تبدیل بـه یکی از مهمترین اخبار دنیای بازیگران ایالات امریکا شده اسـت. برد و شارلیز ترون نامزد شده اند و اینبار پای شان پن همسر قبلی خانم ترون در بین اسـت. وقتی برد پیت جنیفر آنیستون را ترک کرد و با آنجلینا جولی ازدواج کرد، خیلی ها جولی را خانه خراب کن خطاب کردند اما اینبار بنظر میرسد کـه خانم ترون خانه خراب کن خانم جولی شده اسـت.  برد پیت پس از جدایی اش از آنجلینا جولی اکنون عشق جدید خودرا در یکیدیگر از زیبارویان هالیوود پیدا کرده اسـت. بـه گزارش روزنامه The Sun ، این بازیگر هالیوودی ۵۵ ساله با شارلیز ترون، دیگر ستاره هالیوود کـه ۴۳ سال دارد نامزد شده و تمام هفته پیش را درکنار هم بوده اند. بر اساس این خبر، این دو از طریق شان پن، همسر سابق ترون، باهم آشنا شده و سپس رابطه آنها بـه یک رابطه عاشقانه تبدیل شده اسـت.
نامزدی برد پیت و شارلیز ترون
شارلیز ترون دراین مراسم حضور داشته و برد پیت نیز پس از نمایش فلمش، «اگر خیابان بیل بـه حرف میآمد» If Beale Street Could Talk دراین مراسم حضور یافت. بر اساس ادعاهای این روزنامه، برد پیت دراین مراسم از نوشیدن مشروبات الکلی خودداری کرده و تنها بـه یک آب معدنی قناعت کرده اسـت زیرا پیت ادعا کرده کـه پس از جدایی از آنجلینا جولی، اعتیاد خود بـه مصرف مشروبات الکلی را ترک کرده اسـت.
گفته میشود کـه این دو در مراسم مذکور درکنار هم بوده و رابطه بسیار صمیمی و نزدیکی داشته اند. این منبع خبری ادعا کرده کـه پیت در شرایط بسیار خوبی بوده و بنظر میرسیده کـه همراه با عشق جدیدش اوقات خوشی را سپری میکند. گفته میشود کـه این دو در تعطیلات کریسمس رابطه جدی خودرا آغاز کرده و بخش زیادی از تعطیلات خودرا درکنار هم در عمارت Los Feliz متعلق بـه برد پیت در کالیفرنیا گذرانده اند.
البته ادعا شده کـه ترون هنوز بـه دیدار فرزندان پیت- زهرا، 13 ساله؛ شیلو، ۱۲ ساله، دوقلوهای ویوین و ناکس، ۱۰ ساله؛ مدوکس، ۱۶ ساله و پکس، ۱۴ ساله نرفته و انتظار میرود کـه با توجه بـه جدی شدن رابطه این دو، ترون بزودی این دیدار و آشنایی را انجام دهد. شارلیز ترون نیز خود دارای دو فرزند بنام هاي آگوست و جکسون اسـت کـه هردو رابه فرزند خواندگی قبول کرده اسـت.
ظاهرا برد پیت و شارلیز ترون اکنون نزدیک بـه یک ماه اسـت کـه بطور مداوم هم دیگر را ملاقات کرده و باهم نامزد شده اند. البته بر اساس ادعاهای این منبع خبری کـه روزنامه The Sun بنام او اشاره اي نکرده اسـت، این دو قبلاً از طریق شان پن کـه همسر ترون بوده باهم آشنا شده و دوستی چندین ساله داشته اند تا اینکـه اخیراً بـه هم علاقمند شده و رابطه اي جدی را شکل داده اند.
گرچه پیت و ترون تا کنون در هیچ فلمی باهم همکاری نداشته اند اما ترون درسال ۲۰۰۰ با بهترین دوست پیت، مت دیمون، در فلم «افسانه بگر ونس» «The Legend Of Bagger Vance » همبازی بوده اسـت. پیش از این گفته میشد کـه ترون با الکساندر اسکارشگارد، بازیگر سوئدی سریال موفق «دروغ هاي بزرگ کوچک» «Big Little Lies » وارد رابطه شده اسـت.
شناخته شده ترین شریک زندگی اخیر برد پیت نیز آنجلینا جولی بوده اسـت گرچه شایعات بسیاری در مورد رابطه او با همسر سابقش، جنیفر آنیستون، و برخی دیگر از سلبریتی ها شنیده میشد کـه همگی تکذیب شدند. برد پیت درسال ۲۰۱۶ پس از سالها زندگی با جولی از وی جدا شد «البته با تقاضای جولی برای جدایی» . ترون نیز درسال ۲۰۱۵ از همسرش شان پن طلاق گرفت. برد پیت در ۲ سال گذشته شرایط روحی بسیار سختی را تجربه کرد زیرا تقاضای جدایی ناگهانی همسرش او را شوکه کرده بود. پس از ماه ها عدم دسترسی بـه فرزندان مشترکشان، در نهایت خبر رسید کـه در آوریل سال گذشته، جولی اجازه ملاقات با فرزندان مشترکشان رابه برد پیت داده اسـت و هردو در حال رسیدن بـه توافقی برای طلاق هستند.
ترون قبلاً بطور رسمی با کیانو ریوز، رایان رینولدز، شان پن و الکساندر اسکارشگارد زندگی کرده و برد پیت نیز در گذشته با زنان معروف زیادی از جمله جنیفر آنیستون، گوینث پالترو و آنجلینا جولی رابطه رسمی داشته اسـت. بـه هر ترتیب بنظر میرسد کـه میتوان با قاطعیت از رابطه برد پیت و شارلیز ترون گفت کـه هردو قبل از این رابطه هاي عاشقانه متعددی داشته و با رابطه اخیرشان بـه تمامی شایعات پایان داده اند.