صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۹ سنبله ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بن افلک پیروز نبرد با الکل شد

بن افلک پیروز نبرد با الکل شد

در حالی که «مشکلات سلامتی» بن افلک فلمبرداری پروژهاش را شش ماه عقب انداخت، او سرانجام به پروژه ملحق شد.
به نقل از پیپل، جیسی شاندور کارگردان فلم «مرز سهگانه» حاضر بود هر کاری که لازم بود را انجام دهد تا بن افلک بتواند در فلمش نقشآفرینی کند، حتی اگر این کار به این معنی بود که باید شش ماه منتظر بماند تا این ستاره به نبرد خود با الکلی بودن غلبه کند.
شاندور به پیپل گفت افلک ۴۶ ساله قراردادش را امضا کرده بود تا در فلمش نقشآفرینی کند، اما بعد مشغول دستوپنجه نرم کردن با «مشکلات سلامتی» شد و باعث شد این مسئله زیر سوال برود که او اصلاً میتواند به جمع بازیگران فلم بپیوندد؟
شاندور گفت: «کمی با هم صحبت کردیم و پرسیدم واقعاً برمیگردی؟ اگر برمیگردی منتظرت میمانیم. او خیلی متعهد است و خیلی خوشحالم که این کار را کردیم چون به نظر میرسد این نقش در حال حاضر برایش درست باشد.»
او اضافه کرد: «شش ماه منتظر ماندیم و ارزشش را داشت.»
شاندور گفت این تأخیر حتی یک منفعت هم داشت و این بود که به اسکار آیزک دیگر ستاره فلم اجازه داد کمی برنامه کاریاش را خلوتتر کند و بتواند در فلم حضور داشته باشد. شاندور گفت: «سرنوشت بود. این فلم این حس را به من داد که دقیقاً افرادی که میخواستیم را جذب کردهایم.»
در این فلم که محصول نتفلیکس است چارلی هانم، گرت هدلوند و پدرو پاسکال هم نقشآفرینی میکنند. آنها نقش پنج سرباز سابق عملیاتهای ویژه ارتش ایالات متحده را بازی میکنند که دوباره گرد هم میآیند تا ثروت یک سلطان مواد مخدر را به سرقت ببرند.
شاندور گفت: «به نظرم خیلی جالب بود که این گروه دور هم جمع شد چون خود فلم هم درباره اتحاد دوباره یک تیم بود و همه یکدیگر را میشناختند. بنابراین خیلی جالب بود که تمام این روابط داخل خود تیم هم وجود داشت.»
بن افلک در یک بیانیه احساسی در اینستاگرام خود اعلام کرد که ۴۰ روز را در یک مرکز درمان اعتیاد به الکل گذرانده است. او نوشت: «مبارزه کردن با اعتیاد نبردی سخت و برای تمام طول عمر است. به خاطر همین آدم هرگز درون یا بیرون از پروسه درمان نیست و این یک تعهد همیشگی است. دارم برای خودم و خانوادهام مبارزه میکنم.»