صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۹ سنبله ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ویل اسمیت از «جوخه خودکشی» خارج شد

ویل اسمیت از «جوخه خودکشی» خارج شد

در حالی که زمان شروع به کار فلم بعدی «جوخه خودکشی» اعلام نشده، این فلم در حال از دست دادن ستارههایش است.
به نقل از ددلاین، ویل اسمیت که در فلم اصلی «جوخه خودکشی» در نقش منفی «ددشات» بازی کرده بود قرار نیست برای بازی در قسمت بعدی باز گردد.
گفته شده برنامهریزی زمانی مهمترین عاملی بوده که این بازیگر تصمیم گرفته تا از این فلم جدا شود.
هر چند استودیو برادران وارنر هنوز تایید نکرده بود که قرار است ویل اسمیت در قسمت بعدی «جوخه خودکشی» هم حضور داشته باشد اما بعید بود که این استودیو بخواهد بازیگران بزرگش را از دست بدهد.
در حالی که فلم اصلی «جوخه خودکشی» فروشی ۷۴۶ میلیون دالری کرده بود، طبیعی است که استودیو قصد ساخت قسمتهای بعدی آن را داشته باشد.
سال پیش اعلام شد جیمز گان به عنوان نویسنده و کارگردان جدید این فلم انتخاب شده و انتظار میرفت که کار تولید فلم از پاییزی که گذشت شروع شود.
اعلام شده بود فلم جدید ۶ اگست ۲۰۲۱ اکران میشود.
جوخه خودکشی تابستان دو سال پیش اکران شد. این فلم ابرقهرمانی بر پایه گروهی ضد قهرمان به همین نام از کمیکبوکهای شرکت دیسی کامیکس و سومین فلم در دنیای سینمایی مشترک دیسی کامیکس محسوب میشود.
دیوید آیر نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده داشت و ویل اسمیت، جرد لتو، مارگوت رابی، یوئل کینامن، وایولا دیویس، جِی کورتنی ،کارا دلیوینگن و ارزا میلر بازیگران این فلم بودند.
این فلم با فروش ۱۳۵ میلیون دالری در سه روز نخست اکرانش به پرفروشترین فلم ویل اسمیت بدل شد و با پیشی گرفتن از افتتاحیه فلم «من افسانه نیستم» این بازیگر که سال ۲۰۰۷ فروشی ۷۷.۲ میلیون دالری را ثبت کرده بود، در راس فروش آثار وی جای گرفت.
فلم که با هزینه ۱۷۵ میلیون دالری ساخته شده بود، درباره گروهی متشکل از ضدقهرمانان بود که با بندو بستی از زندان آزاد میشوند تا در یک ماموریت خطرناک شرکت کنند.