صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۴ جوزا ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دنیل کریگ در نمایش خیریه حاضر می‌شود

دنیل کریگ در نمایش خیریه حاضر می‌شود

دنیل کریگ بازیگر نقش «جیمز باند» در یک عمل به نفع خیریه یک شب روی صحنه تئاتر میرود.
به نقل از هالیوود ریپورتر، یک نمایش که فقط یک شب روی صحنه خواهد بود، با حضور دنیل کریگ و به قصد خیریه برگزار میشود.
دنیل کریگ پیشتر در سال ۲۰۱۶ در کارگاه تئاتر نیویورک و خارج از برادوی یک شب در برابر دیوید اویلوو روی صحنه رفته بود و در نمایش «اوتللو» ظاهر شده بود که با اقبال بسیار منتقدان هم روبه رو شد.
اکنون او ۱۰ مارچ در یک نمایش یک شبه به روخوانی نمایش «یک شماره» کاریل چرچیل میپردازد و یک بار دیگر با کارگردان نمایش «اوتللو» یعنی سم گولد همراه میشود.
این برنامه برای گرامیداشت چهلمین سالگرد تاسیس کارگاه تئاتر نیویورک برگزار میشود. کریگ با درام چرچیل بیگانه نیست و سال ۲۰۰۲ در برابر مایکل گمبون در تئاتر سلطنتی لندن به کارگردانی استیون دالدری این نمایش را اجرا کرده بود.
این نمایش که درباره کلونینگ یا شبیهسازی انسان و قرار دادن طبیعت در برابر طبیعت است، نخستین بار در آمریکا در سال ۲۰۰۴ روی صحنه رفت. بازیگران این نمایش در آن سال سم شپرد و دالاس رابرتس بودند. کمپانی کارگاه تئاتر نیویورک در طی ۳۰ سال اخیر بارها میزبان آثار چرچیل دراماتیست انگلیسی بوده است.
یک نسخه تلویزیونی هم از «یک شماره» با همکاری بیبیسی و اچبیاو با بازی ریس ایفنس و تاک ویلکینسون ساخته شده ست.
در حالی که هنوز دیگر بازیگرانی که در کنار دنیل کریگ به روخوانی این نمایش میپردازند معرفی نشدهاند، اما اعلام شده پیش فروش بلیت این نمایش به قیمت ۵۰۰ دالر شروع شده است.
کریگ پیشتر دو بار در برادوی ظاهر شده است که یک بار در سال ۲۰۰۹ با بازی در برابر هیو جکمن در درامی درباره پلیس شیکاگو با عنوان «باران بیامان» بود و بار دوم در سال ۲۰۱۳ در کنار همسرش ریچل وایز و رفیع اسپال در نمایشی از هرولد پینتر با عنوان «خیانت» به کارگردانی مایک نیکولز ظاهر شد.
او در ماه نوامبر در سینما با درامی معاصر از رایان جانسون با عنوان «چاقوها بیرون» با بازی جیمی لی کورتیس، مایکل شنون، کریس اوانز و تونی کولت دیده خواهد شد.
کریک بازیگر بیست و پنجمین فلم «جیمز باند» هم خواهد بود که پنجمین فلم او در نقش این شخصیت و این بار به کارگردانی کری فوکوناگا خواهد بود.