صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۶ سرطان ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فلم بعدی ایزابل کوشت با همکاری پدرو آلمادوار ساخته می‌شود

فلم بعدی ایزابل کوشت با همکاری پدرو آلمادوار ساخته می‌شود

ایزابل کوشت فلم بعدیش را با عنوان «برف در بنیدورم» با همکاری کمپانی تهیه فلم پدرو آلمادوار میسازد.
به نقل از ورایتی، فلم بلند بعدی ایزابل کوشت با عنوان «برف در بنیدورم» با همکاری کمپانی تهیه فلم پدرو و آگوستین آلمادوار یعنی «ال دسئو» ساخته میشود.
داستان این فلم درباره جوامع بریتانیایی و اسپانیایی در مناطق ساحلی اسپانیا است.
کوشت که پای ثابت جشنواره فلم برلین است و در پنجاه و نهمین دوره این جشنواره از گروه داوران هم بوده با فلم «کتابفروشی» سال پیش در بخش ویژه برلیناله دیده شد. این بار او با فلم سیاه و سفیدش با عنوان «الیسا و مارسلا» که برای نتفلیکس ساخته شده در بخش رقابتی حضور دارد.
او در فلمی درباره بنیدورم داستانی از اسپانیای معاصر را روایت میکند. این شهر اسپانیایی که در سواحلی شرقی مدیترانه واقع شده یکی از مقاصد همیشگی بریتانیاییها برای تعطیلات است.
کوشت گفته است قصد دارد با این فلم به کشف فضای زندگی مردمی بپردازد که به بازتولید زندگی در انگلستان در چشماندازی دیگر میپردازند.
کوشت افزود: بنیدورم یک جای خیلی خیلی عجیب است. یک شهر بسیار تقسیم شده بین جامعه انگلیسیها و اسپانیاییها. بریتانیاییها آنجا را به نوعی بلکپول آفتابی میبینند و جمعیت قدیمی اسپانیایی نیز میروند و از آفتاب استفاده میکنند.
این کارگردان اسپانیایی افزود: این ۲ جامعه متفاوت ۲ دنیای کاملا موازی در یک مکان دارند و من میخواستم همین را نشان دهم.
آگوستین آلمادوار انتظار میرود در کنار پدرو آلمادوار تهیهکنندگان فلم باشند.
آگوستین در این باره گفت: خیلی خوشحالیم که با این فلمساز که فلمهایش را همیشه دنبال و بسیار تحسین میکنیم، در این پروژه همراه شویم. از نظر ما این پروژه بسیار جذاب است.
از آنجا که قرار است این فلم در زمستان ساخته شود انتظار میرود فلمبرداری آن اواخر ۲۰۱۹ انجام شود. هر چند از جزییات داستان چیزی گفته نشده اما ارتباط یک زوج در بنیدورم در مرکز داستان است. این فلم به زبان اسپانیایی و انگلیسی تهیه میشود.
ایزابل کوشِت متولد ۹ اپریل ۱۹۶۰ در بارسلونا، در رشته تاریخ تحصیل کرده است. او مدتی به روزنامهنگاری و کارگردانی فلمهای تبلیغاتی مشغول بود و پس از ساخت اولین فلمش در سال ۱۹۸۸ موفق به ساخت ۱۲ فلم بلند دیگر شده و جز آن چندین فلم مستند و کوتاه نیز ساخته است.