صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۹ جوزا ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ستاره «تنها در خانه» نام میانی‌اش را تغییر داد

ستاره «تنها در خانه»  نام میانی‌اش را تغییر داد

مکالی کالکین ستاره فلم «تنها در خانه» در اقدامی جالب نام میانی اش را از کارسون به مکالی کالکین تغییر داد.
به نقل از فاکسنیوز، مکالی کالکین ستاره فلم کریسمسی «تنها در خانه» در اقدامی جالب نام میانی اش را تغییر داد. او برای انتخاب نام میانی خود نظرسنجیای میان طرفدارانش انجام داده بود.
نام میانی یا میاننام به اسمی گفته میشود که پیش از نام خانوادگی و پس از نام کوچک میآید و در بریتانیا و ایالات متحده آمریکا داشتن نام میانی مرسوم است.
مکالی کالکین که نام میانی اش کارسون بود و با نام مکالی کارسون کالکین شناخته میشد به تازگی از نام میانی جدید خود رونمایی کرد.
این بازیگر ۳۸ ساله در اوایل ماه دسمبر در وبسایت خود از هوادرانش خواسته بود نام میانی جدیدی برای او انتخاب کنند. کالکین در وبسایتش به حالت شوخی نوشته بود: نام میانی من کم حرف دارد، لری؟اورانژ؟ صادقانه بگویم حتی نمی توانم آن را به یاد بیاورم.
بازیگر «تنها در خانه» گفت در طول این چند مدت صدها پیشنهاد برای وی فرستاده شده و او از میان آنها پنج نام پیشنهادی را انتخاب کرده است.
این پنج نام میانی عبارتند از: مکالی کالکین، Shark Week ، کایران (نام کوچک برادر مکالی کالکین)، The McRib Is Back و در نهایت Publicity Stunt.
ابن بازیگر آمریکایی روز ۲۵ دسمبر در صفحه توییتر خود اعلام کرد که در نهایت با رای هوادارانش در میان این گزینهها نام میانی مکالی کالکین برگزیده شد و بدین ترتیب او را از این به بعد باید مکالی مکالی کالکین کالکین خواند.