صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۶ جوزا ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بازیگر «بازی تاج و تخت» در درام زندگی ستاره «بربادرفته»

بازیگر «بازی تاج و تخت» در درام زندگی ستاره «بربادرفته»

ناتالی دورمر ستاره «بازی تاج و تخت» قراردادی با کمپانی فریمنتل برای بازی در درام زندگینامه ویوین لی ستاره «بربادرفته» امضا کرد.
به نقل از ورایتی، ناتالی دورمر ستاره سریال «بازی تاج و تخت» قرارداد جدیدی با کمپانی تلویزیونی فریمنتل امضا کرده که شامل یک درام تلویزیونی درباره زندگی ویوین لی ستاره افسانهای فلمهای «بربادرفته» و «اتوبوسی به نام هوس» است.
پروژه زندگی ویوین لی با نام «ویولینگ/Vivling » توسط کمپانی تلویزیونی فریمنتل و میناستریت پیکچرز بریتانیا ساخته خواهد شد.
بنا به گفته تهیه کنندگان، این اثر نگاهی اجمالی به ذهن پیچیده این نابغه خلاق و پستیها و بلندیهای زندگی این ستاره دوست داشتنی «بربادرفته» که زمانی هالیوود در تسخیر او بود خواهد داشت.
پیش از این در ماه میامسال خبرهایی از ساخت این پروژه در رسانهها اعلام شده بود. استوارت هارکورت نویسنده فلمنامه مجموعه تلویزیونی «رازهای چرچیل» نیز قرار است، فلمنامه این مجموعه تلویزیونی را بنویسد. دورمر درباره امضای قرارداد جدید با کمپانی فریمنتل گفت که بسیار هیجان زده است.
این بازیگر به تازگی در مجموعه تلویزیونی «پیکنیک در هنگینگ راک» محصول استودیوی فریمنتل در کشور استرالیا بازی کرده است.
از فلمهای پیش روی ناتالی دورمر میتوان به حضورش در تریلر روانشناسانه «در تاریکی» و فلم «پروفسور و مرد دیوانه» در مقابل مل گیبسون و شان پن اشاره کرد.
کریستین وسپر مدیر بخش هنری کمپانی فریمنتل از ناتالی دورمر به عنوان یک استعداد واقعی هم در بازیگری و هم در تهیه کنندگی یاد کرده است.