صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۳۰ حمل ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فلم‌برداری «انتقام‌جویان ۴» به پایان رسید

فلم‌برداری «انتقام‌جویان ۴» به پایان رسید

برادران روسو که در حال حاضر کارگردانی آخرین فلم از مجموعه «انتقامجویان» مارول را بر عهده دارند با انتشار پستی در توییتر از پایان مرحله فلمبرداری خبر دادند.
 به نقل از هالیوود ریپورتر، فلمبرداری فلم همچنان بدون نام انتقامجویان که فعلا «انتقامجویان ۴» خوانده میشود، به اتمام رسید. جویی و آنتونی روسو با اعلام این خبر در توییتر دل طرفداران این ابرقهرمانان مارول را شاد کردند، اما به همراه اعلام این خبر عکسی نیز منتشر شده که در فضای مجازی کلی بحث برانگیز شده است.
حساب توییتر برادران روسو عکسی را منتشر کرده که یک نور آبی درخشان را نشان میدهد و طرفداران «انتقامجویان» را بلافاصله به بحث و بررسی معنای آن مشغول کرده است.
از آنجا که در فلم قبلی این مجموعه یعنی «انتقامجویان: جنگ ابدیت»(۲۰۱۸) تقریبا نیمی از قهرمانان کشته شدند، یکی از اولین تئوری ها از معنای این عکس این است که احتمالا شخصیتهای بیشتری در فلم بعدی کشته خواهند شد، مخصوصا اینکه کریس اوانس به تازگی از اتمام کارش در نقش «کاپیتان آمریکا» خبر داده بود.
البته این گمانه هم وجود دارد که این عکس صرفا شوخی با طرفداران فلم و سر کار گذاشتن آنها باشد. در هر صورت علاقهمندان این مجموعه برای رمزگشایی از این معما باید صبر کنند، چرا که قبل از اکران« انتقام جویان ۴»، این «کاپیتان مارول» است که روی پرده های سینما میآید.
اکران «انتقامجویان ۴» برای سوم می (۱۳ ثور) سال آینده برنامه ریزی شده است.